Porto

Porto

Gdańsk/Nowy Port/Letnicka
REKLAMA
inwestorRobyg S.A.
projektantB1 Architekci
realizacjaIII kw. 2022

O inwestycji Porto

Na pograniczu Brzeźna, Nowego Portu i Letnicy znajduje się osiedle Porto. Na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Letnickiej nadmorskie apartamenty o powierzchni od 43,75 do 115,41 mkw. posiadają inteligentny system smart house w standardzie, który obniża zużycie ogrzewania i prądu nawet o 30%.

Osiedle składa się z 93 nowych apartamentów znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Posiadają 5 pięter oraz 1 kondygnację podziemną. Dostępne są 2, 3, 4 i 5-pokojowe apartamenty.

Elewacje nieruchomości utrzymano w pastelowych, zwłaszcza beżowych odcieniach, dodano duże przeszklenia, użyto kaskadowych układów w partii balkonów i loggii, w wykończeniu części wspólnych zastosowano materiały o wysokim standardzie i designerskie rozwiązania.

Osiedle objęte jest całodobowym monitoringiem. Budynek zawiera lobby z portierem, lokale handlowe i usługowe. Na terenie obiektu dostępna jest wewnętrzna siłownia.

Inwestycja jest dobrze skomunikowana, leży na Trasie Sucharskiego przy wylocie przez tunel pod Martwą Wisłą. W odległości ok. 1 km położone są tereny rekreacyjne Parku Brzeznieńskiego im. Haffnera oraz pobliskiej plaży Brzeźno.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+5
REKLAMA