Osiedle Latarników

Osiedle Latarników

Mieszkania/Gdańsk/Letnica/Letnicka
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
projektantK&L Smart Design Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023
wykonawcaMota Engil Polska

O inwestycji Osiedle Latarników

Osiedle Latarników zlokalizowane jest na gdańskiej Letnicy, potocznie zwanej Letniewem, ku ujściu ulic Wyzwolenia i Letnickiej, w obszarze Drogi Zielonej. Łączna liczba mieszkań wynosi 499 w pięciu budynkach wielorodzinnych. Realizacja została podzielona na trzy etapy.  

W pierwszym etapie powstały dwa siedmiopiętrowe budynki wraz z 131 mieszkaniami o metrażach od 35 do 100 mkw. Na drugi etap składają się trzy budynki również siedmiopiętrowe obejmujące 214 apartamentów,  o powierzchni od 30 do 109 mkw. W trzecim etapie zostało oddanych 158 mieszkań. W skład lokali wchodzą komórki lokatorskie, balkony i tarasy.

W promieniu 1 km od inwestycji znajduje się Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera położony nad bałtycką plażą. 500 metrów dalej jest usytuowany stadion piłkarski Polsat Plus Arena oraz kompleks wystawienniczo-kongresowy Amber Expo.

Osiedle mieści się przy Tunelu nad Martwą Wisłą, co pozwala na szybki dojazd do głównych tras S6, S7 oraz Autostrady A1. W niedalekiej odległości rozwinięta jest komunikacja miejska stanowiąca alternatywę dla samochodu.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie o Osiedle Latarników

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Latarników
Orzech
III etap Osiedla Latarników w Gdańsku został ukończony. W siedmiopiętrowym budynku powstało około 160 lokali o metrażach od 40 do prawie 100 mkw. Jak Wam się podoba?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Latarników
mariusz.marcinkowski
Fajnie, że blisko morza, za to może uwierać pociągi towarowe kursujące w pobliżu.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Latarników
Jakub Zazula
+11
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA