Nowa Letnica

Nowa Letnica

Gdańsk/Letnica/Starowiejska
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Nowa Letnica

inwestorRobyg S.A.
projektantBJK Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2021

O inwestycji Nowa Letnica

Osiedle Nowa Letnica znajduje się pomiędzy ulicami Suchą a Starowiejską w północnej części Gdańska. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu Drogi Zielonej. To jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych, zapewniająca komfortowy wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej przez tunel pod Martwą Wisłą. 

H1 to budynek, na którego piętrze architekci Nowej Letnicy zaplanowali jedynie od 4 do 6 mieszkań o metrażach od 42 do 100 mkw. Lokale wyposażono w system Robyg Smart Gold, który umożliwiają zdalne sterowanie urządzeniami w mieszkaniu. Dodatkowym atutem budynku jest ekskluzywne, wysokie na 6 metrów lobby. Charakter wnętrza, nawiązujący do nadmorskiej roślinności, podkreśla imponujący rozmiar strefy wejściowej zaaranżowanej z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. W budynku powstały duże tarasy oraz wysokie panoramiczne okna pozwalające cieszyć się widokiem na Zatokę Gdańską.

W lobby powstała przechowalnia paczek kurierskich, a brama garażowa została wyposażona w moduł GSM oraz system automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych mieszkańców. Dla budynku H1 architekci przewidzieli 94 mieszkania - 30 lokali dwupokojowych, 31 mieszkań trzypokojowych oraz 33 lokale z czterema pokojami. Więcej, bo 204 mieszkania powstały w budynku H3. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać wśród 35 kawalerek, 135 lokali dwupokojowych oraz 34 mieszkań z trzema pokojami.

Inwestycja zlokalizowana jest ścisłej okolicy stadionu Energa Gdańsk i targów AmberExpo.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA