Przystań Letnica

Przystań Letnica

Gdańsk/Letnica/Letnicka 2
REKLAMA
inwestorATAL S.A.
projektantArch-Deco Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Przystań Letnica

Inwestycja Przystań Letnica zlokalizowana jest w Gdańsku, w dzielnicy Letnica, przy ulicy Letnickiej 2, w odległoścdi 800 metrów w linii prostej od plaży, wzdłuż której rozpościera się Park Brzeźnieński.

Osiedle składa się z szesnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych realizowane w trzech etapach.

W ramach I etapu powstały trzy budynki, w których zrealizowano łącznie 141 mieszkań w strukturze od dwóch do czterech pokoi i powierzchni od 42 do 90 mkw., a także 7 lokali usługowych.

Drugi etap inwestycji obejmuje cztery pięciopiętrowe budynki, w których powstało łącznie 190 mieszkań w strukturze od dwóch do czterech pokoi i metrażu od 41 do 92 mkw. Uzupełnieniem oferty handlowo – usługowej dla całego osiedla jest kolejnych 12 lokali usługowych, usytuowanych na parterach budynków położonych wzdłuż ulicy Starowiejskiej. W ramach tego etapu powstało łącznie 233 niezależnych miejsc postojowych w hali garażowej oraz 18 miejsc zewnętrznych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowano również 83 pomieszczenia na jednoślady i akcesoria samochodowe oraz komórki lokatorskie.

W III etapie inwestycji powstało sześć budynków, w których zaprojektowano 323 mieszkania w strukturze od dwóch do pięciu pokoi i powierzchni od 39 do 111 mkw. W części podziemnej znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, w której powstało łącznie 365 niezależnych miejsc postojowych. Dodatkowo znajduje się 25 naziemnych miejsc parkingowych. W hali powstało również 139 pomieszczeń na jednoślady oraz 35 komórek lokatorskich.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+7
mariusz.marcinkowski
+1
REKLAMA