Bursztynowa Zatoka

Bursztynowa Zatoka

Gdańsk/Letnica/Starowiejska
REKLAMA
inwestorATAL S.A.
projektantPracownia Architektoniczna KD Kozikowski Design
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Bursztynowa Zatoka

Osiedle Bursztynowa Zatoka powstało w Gdańsku w dzielnicy Letnica przy ulicy Starowiejskiej. Inwestycja składa się z sześciu budynków wielorodzinnych o wysokości od 3 do 7 pięter zrealizowanych w dwóch fazach.

I etap to dwa budynki ze 148 mieszkaniami o powierzchni od 31 do 87 mkw. w strukturze od dwóch do czterech pokoi. Na parterze znajdują się 4 lokale handlowo-usługowe. Na najniższej kondygnacji zaprojektowano ogródki, zaś na piętrach balkony. Na terenie kompleksu w podziemnej hali garażowej powstało 136 miejsc parkingowych, natomiast na zewnątrz 48 stanowisk do parkowania.

Obiekt wyposażono w 69 komórek lokatorskich i 38 pomieszczeń na jednoślady. Do dyspozycji mieszkańców stworzono tarasy widokowe na dachach, plac zabaw oraz zagospodarowano zieleń wraz ze wspierającymi gospodarkę wodną ogrodami deszczowymi.

Projekt wielorodzinny położony jest w odległości kilometra od Stadionu Gdańsk. Niecałe 5 minut zajmuje na dotarcie do Tunelu pod Martwą Wisłą, który umożliwia swobodny wyjazd w stronę drogi ekspresowej S7 lub autostrady A1. W pobliżu znajdują się sklepy, supermarkety i punkty usługowe, jak również szkoła i przedszkola.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+8
REKLAMA