[Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

[Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

Poznań/Stare Miasto
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

inwestorUniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
realizacjaII kw. 2012
wykonawcaBudimex S.A.

O inwestycji [Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu składa się będzie z 4 zasadniczych części: Centrum Technologii Biomedycznej wraz ze Zwierzętarnią, Centrum Biotechnologii Przemysłowej wraz ze Szklarnią, Centrum Technologii Chemicznych oraz Centrum Badań Materiałowych wraz z Regionalnym Laboratorium Aparatury Unikatowej. Laboratorium to dysponuje wysoko wyspecjalizowaną aparaturą do dyspozycji środowiska naukowego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Centra te są połączone z Zapleczem Naukowo-Technicznym zapewniającym sprawną logistykę, w skład którego wchodzi również Centrum Transferu Technologii.
Napisz komentarz
kubamar
hej
PieEetrek
Co do lokalizacji to budynek znajduje się jakieś 300m w linii prostej na północ od pętli tramwajowej PST (os. Sobieskiego). Jest to pierwszy budynek patrząc z lewej strony w całym kampusie UAM na Morasku.

12.04.15:


154775_1000x.jpg154776_1000x.jpg
Orzech
Kamień węgielny pod budowę Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii (WCZT) wmurowano w środę w Poznaniu. Realizacja inwestycji zakończy się w 2013 roku.

Centrum będzie multidyscyplinarnym ośrodkiem, który ma skupiać najlepszych specjalistów z nauk ścisłych, przyrodniczych i technicznych. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


pokaz-artykul.png
Kajtman
http://investmap.pl/wiadomosci/poznan-b ... 26635.html

Jeśli ktoś zna lokalizację tego centrum, proszę podać, to poprawię na mapie. W internecie nie mogłem znaleźć.
Kajtman
Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu składać się będzie z 4 zasadniczych części: Centrum Technologii Biomedycznej wraz ze Zwierzętarnią, Centrum Biotechnologii Przemysłowej wraz ze Szklarnią, Centrum Technologii Chemicznych oraz Centrum Badań Materiałowych wraz z Regionalnym Laboratorium Aparatury Unikatowej. Laboratorium to będzie dysponowało wysoko wyspecjalizowaną aparaturą do dyspozycji środowiska naukowego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Centra te będą połączone z Zapleczem Naukowo-Technicznym zapewniającym sprawną logistykę, w skład którego wejdzie również Centrum Transferu Technologii.
REKLAMA