[Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

[Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

Oświata/Poznań/Stare Miasto/Stefana Batorego
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

inwestorUniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
realizacjaII kw. 2012
wykonawcaBudimex S.A.

O inwestycji [Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu składa się będzie z 4 zasadniczych części: Centrum Technologii Biomedycznej wraz ze Zwierzętarnią, Centrum Biotechnologii Przemysłowej wraz ze Szklarnią, Centrum Technologii Chemicznych oraz Centrum Badań Materiałowych wraz z Regionalnym Laboratorium Aparatury Unikatowej. Laboratorium to dysponuje wysoko wyspecjalizowaną aparaturą do dyspozycji środowiska naukowego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Centra te są połączone z Zapleczem Naukowo-Technicznym zapewniającym sprawną logistykę, w skład którego wchodzi również Centrum Transferu Technologii.

Opinie o [Poznań] Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii

Napisz komentarz
kubamar
hej
0
Zaloguj aby dodać komentarz
PieEetrek
Co do lokalizacji to budynek znajduje się jakieś 300m w linii prostej na północ od pętli tramwajowej PST (os. Sobieskiego). Jest to pierwszy budynek patrząc z lewej strony w całym kampusie UAM na Morasku.

12.04.15:


154775_1000x.jpg154776_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Kamień węgielny pod budowę Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii (WCZT) wmurowano w środę w Poznaniu. Realizacja inwestycji zakończy się w 2013 roku.

Centrum będzie multidyscyplinarnym ośrodkiem, który ma skupiać najlepszych specjalistów z nauk ścisłych, przyrodniczych i technicznych. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA