O inwestycji ReVola
ReVola to inwestycja firmy Alides Polska przy ul. Karolkowej 53 w Warszawie, na Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i rejonu ronda Daszyńskiego.
Charakter inwestycji
Projekt obejmuje 114 apartamentów o powierzchniach od 30 do 100 mkw., w układach od 1 do 4 pokoi. Budynek ma kameralną skalę - osiem kondygnacji - i został zaprojektowany tak, aby łączyć miejski charakter z wysokim standardem wykończenia.
Lokalizacja
Atutem ReVoli jest świetna komunikacja: bliskość drugiej linii metra, ścisłego centrum oraz ważnych punktów usługowych i biznesowych, takich jak Browary Warszawskie, Fabryka Norblina czy Dworzec Centralny. To lokalizacja, która sprawdza się zarówno do codziennego życia, jak i pod zakup inwestycyjny.
Standard i otoczenie
W projekcie przewidziano duże przeszklenia, podwyższoną wysokość pomieszczeń, apartamenty z ogródkami na parterze oraz starannie zaprojektowane strefy zieleni i rekreacji. Ważnym elementem są też rozwiązania zwiększające komfort akustyczny i dobre doświetlenie mieszkań.