[Sobótka] Centrum konferencyjno-hotelowe "Sobotel"

REKLAMA
inwestorSobotel

O inwestycji [Sobótka] Centrum konferencyjno-hotelowe "Sobotel"

W Sobótce pod Wrocławiem powstało centrum konferencyjno-hotelowe "Sobotel".
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Zdjęcia: http://www.sobotel.webd.pl/index.php?sh ... 2&strona=3
Tsamb
Na początku marca br. zostanie otwarte Centrum Konferencyjno-Hotelowe Sobotel, w Sobótce k. Wrocławia. Obiekt, o standardzie czterech gwiazdek, będzie pierwszym skategoryzowanym obiektem noclegowym w tej miejscowości. Firma Sobotel, właściciel hotelu Sobotel rozpoczęła już rekrutację pracowników. Obecnie poszukiwani są kandydaci na następujące stanowiska: szef kuchni, kucharz, barman, kelner.

pokaz-artykul.png
Orzech
Firma Sobotel, która buduje hotel o tej samej nazwie w Sobótce k. Wrocławia, rozpoczęła rekrutację pracowników. Sobotel, o standardzie czterech gwiazdek, będzie pierwszym skategoryzowanym obiektem noclegowym w tej miejscowości. Otwarcie planowane jest na styczeń 2011 roku.pokaz-artykul.png
Orzech
2010-02-04

Sobotel buduje się w Sobótce

Centrum konferencyjno-hotelowe Sobotel w Sobótce będzie dysponowało największym zapleczem konferencyjnym w regionie.


W obiekcie znajdzie się 5 pokoi dwuosobowych z jednym podwójnym łóżkiem typu oraz 17 pokoi dwuosobowych z dwoma łóżkami jednoosobowymi Hotel będzie także dysponował jednym apartamentem dwuosobowym (z aneksem sypialnym z podwójnym łóżkiem, salonem z kanapą dwuosobową i łazienką z wanną jacuzzi) a także dwoma apartamentami rodzinnymi (z oddzielną sypialnią z jednym podwójnym łóżkiem, salonem z rozkładaną kanapą dwuosobową, łazienką z wanną jacuzzi i tarasem widokowym). Hotelowi goście będą mogli bezpłatnie korzystać z klubu fitness & spa, na który składać się będą: gabinet masażu, jacuzzi ozonowe z koloroterapią, sauna sucha, sauna infrared, łaźnia parowa z aromaterapią oraz fitness klub.


Jak zapewniają przedstawiciele inwestora, w całym centrum konferencyjno-hotelowym Sobotel będzie obowiązywał zakaz palenia. Do dyspozycji gości oddane zostaną cztery klimatyzowane sale konferencyjne. Po ich połączeniu można będzie zorganizować konferencje i bankiety do 250 osób równocześnie. W Sobotelu pojawią się również restauracja i bar, serwujące dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Obok nich znajdzie się częściowo zadaszony taras widokowy, który będzie posiadał własną, niezależną kuchnię.

Planowany termin otwarcia obiektu to styczeń przyszłego roku.2645_1000x.jpg
[size=85:2iasxp5g]Wizualizacja centrum konferencyjno-hotelowego SOBOTEL[/size:2iasxp5g]

Źródło: http://www.horeca.pl
REKLAMA