[Świdnica] Pawilon handlowy Stokrotka na Zawiszowie

REKLAMA
inwestorELPRO

O inwestycji [Świdnica] Pawilon handlowy Stokrotka na Zawiszowie

W Świdnicy została otwarta nowa Stokrotka. Klienci mogą już wybrać się do niej na przedświąteczne zakupy. Otwarcie miało miejsce 16 grudnia 2009 r. o godzinie 10.00.Supermarket Stokrotka znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach: 7.00-21.00 i w niedziele w godzinach: 9.00-17.00. Wraz z otwarciem sklepu dla klientów ruszył konkurs "Piłkowy zawrót głowy".Stokrotka to sieć supermarketów spożywczych "blisko domu", która wchodzi w skład jednej z największych grup handlowych w Polsce - Emperii.Źródło: http://www.galeriehandlowe.pl
Napisz komentarz
Tsamb
W Świdnicy została otwarta nowa Stokrotka. Klienci mogą już wybrać się do niej na przedświąteczne zakupy. Otwarcie miało miejsce 16 grudnia o godzinie 10.00.

Supermarket Stokrotka znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach: 7.00-21.00 i w niedziele w godzinach: 9.00-17.00. Wraz z otwarciem sklepu dla klientów ruszył konkurs "Piłkowy zawrót głowy".

Stokrotka to sieć supermarketów spożywczych "blisko domu", która wchodzi w skład jednej z największych grup handlowych w Polsce - Emperii.

Źródło: http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.p ... %9Awidnicy
kysy
Ma byc sroda, ale ponoc ciezko, bo nawet kasjerki pozyczaja ze stokrotki z osiedla mlodych.
Tsamb
Z tego co się teraz zdążyłem dowiedzieć otworzą ją w środę 16.12, gdyż się nie wyrobili. A tak poganiali 'moją' firmę, która współpracuje z nimi, żeby na sobotę zdążyć :)
Jajo
Tsamb, ktoś Cię chyba okłamał :P byłem tam dziś i Stokrotka jest jeszcze nieczynna.
Tsamb
Otwarcie Stokrotki na Zawiszowie nastąpi 12 grudnia.
REKLAMA