REKLAMA
inwestorSudecki Klub Golfowy
realizacjaIII kw. 2012

O inwestycji [Świdnica] Pole golfowe

Na działce o powierzchni 6,5 ha, położonej przy ulicy Komunalnej powstanie profesjonalne 9 dołkowe pole golfowe o charakterze "mistrzowskim". Inwestorem jest Sudecki Klub Golfowy. Termin zakończenia prac zaplanowano na lato 2012 roku.
Napisz komentarz
Mateusz Kaszubski
Jak czytam komentarze świdniczan, pod artykułem o powstaniu tego pola, to aż mi ręce opadają. Myślałem, że wałbrzyszanie tylko tak marudzą, a nie ludzie z miasta mlekiem i miodem płynącego ;) Pozazdrościć. Ja bym widział takie pole koło Zamku Książ ;]
please delete this account
A w Szczawnie takie piękne pole golfowe leży odłogiem...
Gregs
Nie, tam jak się na "Hycla" idzie to z tego co pamiętam, są rozległe polany, modelarze z MDK mieli tam takie mini lotnisko :) Ja osobiście wybiorę się pewnie na parę partyjek fajna sprawa :)
maugoha
To by było nawet dobre dla mieszkańców nowo budowanych bloków na Zawiszowie po drugiej stronie ulicy - mieliby pewność, że nie zostaną otoczeni kolejnymi blokami z każdej strony. Ciekawe tylko, czy to oznacza karczowanie działek?
Jan Augustynowski
9 dołków zmieściło by się na metrze kwadratowym a tu aż 6,5 heka ;)
Gregs
Każdy świdniczanin będzie mógł odbić piłkę na nowym polu golfowym w naszym mieście,które ma powstać już w przyszłym roku. Podczas ostatniej sesji radni przegłosowali uchwałę o wydzierżawieniu na 20 lat działki o powierzchni 6,5 ha, położonej przy ulicy Komunalnej. Tam, gdzie dziś rosną chaszcze, Sudecki Klub Golfowy ma zamiar wybudować nowe, profesjonalne pole golfowe z 9 dołkami o charakterze tzw. mistrzowskim. Stowarzyszenie aktualnie działa głównie na polu w Jędrzejowicach, położonym u podnóża góry Ślęża.

pokaz-artykul.png
REKLAMA