[Wałbrzych] Centrum Sportowe im. Olimpijczyków Wałbrzyskich

[Wałbrzych] Centrum Sportowe im. Olimpijczyków Wałbrzyskich

REKLAMA

O inwestycji [Wałbrzych] Centrum Sportowe im. Olimpijczyków Wałbrzyskich

Dawny stadion Górnika Wałbrzych w dzielnicy Nowe Miasto zostanie wyremontowany. Będzie można rozgrywać na nim zawody lekkoatletyczne, obok wyremontowana jest już hala lekkoatletyczna, w pobliżu ma powstać profesjonalny tor BMX oraz 2 boiska ze sztuczną murawą.
Napisz komentarz
Orzech
– Spotkałem się wraz z szefem Aqua Zdroju Mariuszem Gawlikiem i posłanką Agnieszką Kołacz–Leszczyńską z przedstawicielami Ministerstwa Sportu w sprawie finansowania remontu naszego stadionu na Nowym Mieście – mówi prezydent Roman Szełemej. – Do 16 marca mamy złożyć plan inwestycji i jest ona przewidziana do realizacji jako inwestycja kluczowa.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.walbrzyszek.com/news,single, ... icle,27000
fircyl2
Wizualizacja zapowiada super ośrodek:)
spurr
Projekt odbudowy stadionu Górnika w dzielnicy Nowe Miasto ma być niebawem gotowy. Pierwsze prace budowlane zaplanowano na połowę 2014 r.

pokaz-artykul.png
please delete this account
Remont i przebudowa kompleksu sportowego
Adres: Wałbrzych, ul. Chopina I
Inwestor: Gmina Wałbrzych
Powierzchnia: 7,7 ha 2012 r .

Głównym założeniem programowym jest przywrócenie dawnego charakteru miejsca, poprzez rewitalizację Miejskiego Kompleksu Sportowego i dzięki temu wykreowanie nowoczesnej przestrzeni przystosowanej do rekreacji i odpoczynku zarówno w wymiarze amatorskim, jak i profesjonalnym. Cel ten zostanie osiągnięty m.in., po gruntownym remoncie i przebudowie istniejących obiektów sportowych, a także budowie nowych, spełniających wspókzesne wymagania techniczno-użylkowe stawiane tego typu kompleksom sportowym. Projektowany kompleks ma w przysztośd stanowić Regionalne Centrum Lekkoatletyczne i służyć głównie szkoleniu lekkoatletów i organizowaniu zawodów lekkoatletycznych o zasięgu ogólnopolskim jak również międzynarodowym. Rewitalizacja przedmiotowych obszarów ma się przyczynić jednocześnie do wskrzeszenia atrakcyjności śródmieśda Wałbrzycha zarówno dla mieszkańców miasta jak i calej aglomeracji walbrzyskiej. Równolegle przeprowadzona rewitalizacja Parku Sobieskiego spowoduje, że tereny te będą stanowiły kompleksowy obszar parkowo-rekreacyjny związany ściśle z centrum miasta.

39885_1000x.jpg39886_1000x.jpg39887_1000x.jpg39888_1000x.jpg39889_1000x.jpg39890_1000x.jpg


http://www.as-pa.pl/
DlugiX
a czego Ci tu brakuje?
please delete this account
Jakość grafiki pozostawia wiele do życzenia :/
[size=50:2ew2rpe3]pikseloza :)[/size:2ew2rpe3]

31057_1000x.jpg
REKLAMA