[Świdnica] THT Systemy opakowań przemysłowych

Przemysł/Świdnica/Świebodzice
REKLAMA
inwestorTHT Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2014

O inwestycji [Świdnica] THT Systemy opakowań przemysłowych

THT Sp. z o.o.ul. Metalowców 6, 58-100 Świdnicatel.: +74/8546966, fax: +74/8549014e-mail : biuro@tht.pl
Napisz komentarz
ksaw
Tutaj https://opakowania24.eu jest ciekawa oferta opakować. Myślę, że warto ją sprawdzić. Firma jest producentem, więc też ceny są ok. Koniecznie sobie ją sprawdźcie. Myślę, że każdy z powodzeniem może tam znaleźć coś dla siebie. Wybór mają naprawdę ogromny. 
Iga25
Mój szef również zajmuje się produkcją opakowań i u nas wykorzystuje się również błony klejowe http://aciro.pl/blona-klejowa-3m-904-atg-12mmx33m.html do ich łączenia. Przede wszystkim stawiamy także na wysoką jakość kartonów i tektury, która nie wygnie się pod ciężkim ładunkiem. A jakie systemy Wy stosujecie do produkcji? Czy linie produkcyjne macie nowe, czy jeszcze starsze? 
Wulkan12
Bardzo dobre opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego znajdziesz w ofercie tej firmy https://www.schoellerallibert.com/pl/ , wykonują kontenery i pojemniki indywidualnie na potrzeby klienta, mają w tym duże doświadczenie i są sprawdzoną firmą w tej branży.
arczi
Ja polecam współpracę z tą firmą http://perfectmeridian.pl mają duże doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania opakowań, pakowania i przepakowywania towarów i przygotowywania ich do wysyłki. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta.
asiaaa1991
Znajomy parę razy zamawiał opakowania u tego producenta: http://margopack.pl/. Co prawda nie jest ze Świdnicy, ale można u niego zamawiać przez internet.  Nie pamiętam tylko, czy się z nimi kontaktował telefonicznie, kupował przez stronę, czy przez ich konto na Allegro, ale formę sprzedaży można pewnie ustalić. No i u nich mógł zamówić taśmy z własnym logo, a nie każda firma to umożliwia.
agat
Jeśli chodzi o opakowanie wielkogabarytowe, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.set-box.com.pl/pl/oferta/opakowania/opakowania-wielkogabarytowe.html  firma ma naprawdę ciekawe rozwiązania w tym zakresie oraz niskie ceny. Poza tym firma nastawiona jest również na indywidualne rozwiązania.
REKLAMA