The Upper House by Angel

The Upper House by Angel

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Przedmieście Oławskie/Walońska
REKLAMA

O inwestycji The Upper House by Angel

The Upper House by Angel to najnowszy projekt grupy Angel Poland, specjalizującej się w segmencie nieruchomości premium. W budynku liczącym 17 kondygnacji, znajdzie się ponad 380 apartamentów: od funkcjonalnych mieszkań typu studio, po przestronne penthousy na ostatnich piętrach. 
To najbardziej prestiżowa inwestycja mieszcząca się przy ul. Walońskiej, w centrum Wrocławia, tuż przy rzece Oławie i w otoczeniu zieleni. Z najwyższych pięter apartamentowca rozpościerał się będzie widok na panoramę Wrocławia, a mieszkańcy budynku do swej dyspozycji będą mieli udogodnienia, jakimi mogą poszczycić się najbardziej prestiżowe projekty na świecie. Będą to m.in. 25 metrowy basen ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun, przestronny fitness, residence lounge, a także biblioteka i miejsce do pracy z widokiem na zielone patio. 
Do ich dyspozycji będzie również gaming room, kids club, zielony taras na dachu 10 piętra z widokiem na horyzont i lobby z całodobową recepcją. We wnętrzach The Upper House duże znaczenie będą odgrywały detale, a meble na specjalne zamówienie zaprojektują i stworzą lokalni artyści. Połączenie niebanalnego designu ze sztuką pozwoli mieszkańcom poczuć się wyjątkowo. Budynek zostanie oddany do użytkowania w 2025 r. 

Opinie o The Upper House by Angel

Napisz komentarz
Angel Poland Group
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Angel Poland Group
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Angel Poland Group
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA