REKLAMA
Angel Poland Group

Angel Poland Group

Artykuły o Angel Poland Group

Deweloperzy przechodzą na zieloną stronę mocy
Coraz więcej firm deweloperskich oferuje zielone produkty. Dzięki unijnym regulacjom zrównoważonych inwestycji będzie coraz więcej. Taskonomia – to potoczna nazwa rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ws. ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje. Dziś jest odmieniana przez wszystkie przypadki wśród największych graczy na rynku nieruchomości.
W Krakowie został otwarty nowy, pięciogwiazdkowy Hotel Stradom House [ZDJĘCIA]
W stolicy Małopolski został otwarty kolejny nowy hotel. 18 kwietnia br. nastąpiło otwarcie nowego pięciogwiazdkowego 12-14 Stradom House. Obiekt łączy wyrafinowany design, wielowiekową historię i światowe trendy w postrzeganiu gościnności. Za realizację hotelu marki Autograph Collection należącej do Marriott International, odpowiada Angel Poland Group.
Najbardziej luksusowy hotel w Krakowie już gotowy [ZDJĘCIA]
W samym centrum Krakowa, przy ul. Stradomskiej oddany został do użytku pięciogwiazdkowy hotel Stradom House, należący do Autograph Collection Hotels by Mariott. Ma to być najbardziej luksusowy hotel w Krakowie. Inwestycja została zrealizowana przez Angel Poland Group. Inwestycja powstała w ramach rewitalizacji zabytkowej kamienicy z XIV wieku.
W centrum Krakowa trwa rewitalizacja dawnego zabytkowego kościoła św. Jadwigi i kamienicy przy ulicy Stradomskiej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, w kamienicy przy ul. Stradomskiej, której historia sięga XIV wieku powstaje Stradom House – pierwszy w Polsce, ekskluzywny hotel należący do Autograph Collection Hotels by Mariott.
W centrum Wrocławia powstaje nowy, wysoki apartamentowiec The Upper House by Angel [NOWE WIZUALIZACJE]
W centrum Wrocławia powstanie nowy, wysoki apartamentowiec. Swoją najnowszą inwestycję w stolicy Dolnego Śląska zrealizuje Angel Poland Group. Przy ulicy Walońskiej, na Przedmieściu Oławskim powstanie 17-kondygnacyjny budynek The Upper House by Angel. Inwestor zaprezentował właśnie nowe wizualizacje.
W centrum Wrocławia powstanie nowy, wysoki apartamentowiec [WIZUALIZACJE]
W centrum Wrocławia powstanie nowy, wysoki apartamentowiec. Swoją najnowszą inwestycję w stolicy Dolnego Śląska zrealizuje Angel Poland Group. Przy ulicy Walońskiej, na Przedmieściu Oławskim powstanie 17-kondygnacyjny budynek The Upper House by Angel.
W Krakowie trwa rewitalizacja dawnego zabytkowego kościoła św. Jadwigi i kamienicy przy ulicy Stradomskiej [FILM + ZDJĘCIA]
W stolicy Małopolski, w kamienicy przy ul. Stradomskiej, której historia sięga XIV wieku powstaje Stradom House – pierwszy w Polsce, ekskluzywny hotel należący do Autograph Collection Hotels by Mariott. Zacznie przyjmować gości w III kwartale 2022 roku.
W Krakowie zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel Autograph Collection Hotels by Mariott [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, w kamienicy przy ul. Stradomskiej, której historia sięga XIV wieku powstaje St...
Wrocław: Garaży nad Oławą już nie ma. W ich miejsce ma powstać blok z usługami
Wrocławski deweloper Olavia Park zagospodaruje pod mieszkania teren przy ulicy Szybkiej o powierzchn...
Wrocław: Zabytkowa kamienica na Przedmieściu Oławskim trafi w prywatne ręce
Miasto przygotowuje się do zbycia gruntu położonego przy ulicy Haukego-Bosaka. Stoi na nim kilkupięt...
NIP6762487452
REGON361304306
WWWhttp://pl.angelpolandgroup.com/
Telefon698 408 633
Walońska 11/4U
50-413
Wrocław

Opis

Od ponad dekady Grupa Angel Poland kształtuje rynek luksusowych nieruchomości w Polsce. Nasze projekty wyznaczają nowy standard dla wiodących inwestycji mieszkalnych, ale zarazem unikalnych w Polsce.Wiele inwestycji  w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie wpisało się integralnie w obraz tych miast, respektując przy tym ich niepowtarzalny charakter. Będąc przedsiębiorcą w Polsce, jednym z największych europejskich ośrodków kulturalnych, czujemy się zainspirowani do wznoszenia rezydencji odwołujących się do bogatej historii, jednocześnie naznaczonych akcentami współczesności.Wiemy jak ważne są dom i przestrzeń dlatego współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami, wychodząc w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasz zespół, podzielony na biura w Krakowie i Wrocławiu, składa się z ponad 50 ekspertów. Naszym wyznacznikiem jest budowanie apartamentów, o których marzą nasi klienci.
REKLAMA