[Wrocław] Apartamentowce "Angel Wings"

[Wrocław] Apartamentowce "Angel Wings"

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Przedmieście Oławskie
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Apartamentowce "Angel Wings"

Angel Wings to kompleks 1200 luksusowych apartamentów budowanych w centrum Wrocławia przy ul. Walońskiej i Traugutta, tuż nad brzegiem rzeki Oławy. Na 128 tys. mkw. kompleksu znajdą się nowoczesne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe oraz SPA, basen i centrum fitness. W budynkach zostaną zastosowane cichobieżne windy, monitoring i antywłamaniowe drzwi. Całość zdobić będzie wewnętrzna piazza. Do rzeki prowadzić będzie 200-metrowa ogólnodostępna promenada. W apartamentach zastosowano najwyższej jakości rozwiązania techniczne. Wysokość apartamentów wykracza poza zwykły standard budownictwa – jest to 2,7 m, natomiast w przypadku penthouse’ów to 3 metry. Imponujące są przeszklenia, obejmujące poziom nawet od sufitu do podłogi oraz zielone tarasy dochodzące do 208 mkw. powierzchni. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już pod koniec 2009 roku. Charakterystycznym elementem kompleksu będą dwie wieże. Pierwsza wieża będzie miała wysokość 160 metrów (43 piętra). Obecnie prowadzona jest sprzedaż apartamentów w budynkach niskich – cena za metr kwadratowy mieści się w przedziale 8-16 tys. złotych. Dostępna powierzchnia to 26-151 mkw. z możliwością łączenia.

Opinie o [Wrocław] Apartamentowce "Angel Wings"

Napisz komentarz
jacol_atl

R77 napisał:

Sprzedano już co trzeci apartament,


Klasyczna zagrywka marketingowa Angel. To samo pisali z OVO, na etapie dziury w ziemi połowa lokali miała być sprzedana a tymczasem kilka miesięcy po zakończeniu inwestycji wciąż stoją wolne lokale.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
R77
Sprzedano już co trzeci apartament, mimo że budowa jeszcze się nie rozpoczęła. Do Wrocławia dotarł trend z Wiednia, Berlina czy Paryża. Lokalizacja tuż nad rzeką i blisko centrum, to największy atut prestiżowej inwestycji przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Dominują transakcje gotówkowe.
http://naszbiznes24.pl/popyt-na-luksus-w-angel-river-sprzedano-juz-125-apartamentow/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
R77
Choć budowa Angel River przy ul. Walońskiej ma się dopiero rozpocząć, to sprzedano już 125 apartamentów, czyli 35 procent wszystkich lokali w inwestycji.

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20523081,luksusowe-apartamenty-nad-olawa-we-wroclawiu.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA