Angel City Wrocław

Angel City Wrocław

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Przedmieście Oławskie/Traugutta 78
REKLAMA
inwestorAngel Poland Group
projektantEPR Architects
realizacjaIV kw. 2021

O inwestycji Angel City Wrocław

W pobliżu Starego Miasta, na obrzeżach Przedmieścia Oławskiego, przy ul. Walońskiej powstaje Angel City. To wyjątkowe miejsce stanowi doskonałe połączenie wielkomiejskiego stylu z przestrzenią do odpoczynku. Budynek sąsiaduje z malowniczym nadbrzeżem rzeki Oławy, zapewniając najwyższy komfort życia w centrum Wrocławia. Angel City dzieli zaledwie kilkuminutowy spacer od Mostu Grunwaldzkiego, czy Kampusu Politechniki Wrocławskiej. Prowadzony przez miasto proces rewitalizacji Przedmieścia Oławskiego sprawia, że obszar ten staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji, z bogactwem lokalnych udogodnień oraz sukcesywnie odnawianymi kamienicami. Angel City oferuje piękne i przyjazne przestrzenie, które stwarzają idealne warunki do życia, dzięki bliskości terenów rekreacyjnych i wrocławskiego rynku. Angel City to nowoczesny budynek oferujący spójną wizję starannie przemyślanego projektu o dopracowanych detalach pod kątem funkcjonalności i harmonii z otoczeniem. Elegancka forma i ponadczasowa bryła apartamentowca w połączeniu z szeregiem udogodnień gwarantują najwyższy komfort życia. W budynku zaprojektowano szeroką gamę mieszkań – od jednopokojowych, aż po przestronne ponad 100-metrowe apartamenty z tarasami. Komfort mieszkańcom zapewni m.in. całodobowa ochrona, czy własne centrum fitness i strefa SPA. Przewidziano również stację ładowania pojazdów elektrycznych, rowerownie oraz dostęp do strefy miejsc postojowych dla gości. Dla wygody mieszkańców na parterze apartamentowca powstaną także lokale usługowe. Angel City oferuje bezkompromisową wygodę życia oraz połączenie piękna, oryginalności oraz innowacyjności. Inwestycja prowadzona jest w oparciu o zamknięty rachunek powierniczy, a termin zakończenia przewidziano na II kw. 2021 r.
Inwestycja Angel City Wrocław znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Angel Poland Group.
Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Aktualnie w inwestycji Angel City Wrocław pozostało na sprzedaż 110 mieszkań o powierzchniach od 28 do 112 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:1-pokojowe o powierzchni od 28 do 36 mkw. w cenie od 299 980 zł (26 mieszkań)2-pokojowe o powierzchni od 39 do 62 mkw. w cenie od 448 589 zł (71 mieszkań)3-pokojowe o powierzchni od 70 do 76 mkw. w cenie od 713 195 zł (8 mieszkań)4-pokojowe o powierzchni od 99 do 112 mkw. w cenie od 1 287 375 zł (5 mieszkań)Dla przyszłych mieszkańców deweloper Angel Poland Group przewidział również:miejsca postojowe podziemnemiejsca postojowe naziemneW inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja
Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 kmkw. a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 mkw. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja
Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.Przyszli mieszkańcy inwestycji Angel City Wrocław mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Angel City Wrocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – pl. Wróblewskiego.

Edukacja
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Angel City Wrocław znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 5 w odległości 270 m, Liceum Ogólnokształcące nr 13 w odległości 270 m.

Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Angel City Wrocław jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 430 m, Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w odległości 520 m.

Sklepy i usługi
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Angel City Wrocław składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Poziomka, w odległości 180 m znajduje się Biedronka.

Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Angel City Wrocław w odległości 70 m znajduje się boisko.

Opinie o Angel City Wrocław

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Angel City Wrocław
Jakub Zazula
+12
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Angel City Wrocław
Jakub Zazula
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Angel City Wrocław
Charlie
Przedmieście Oławskie, jak to dumnie brzmi. Przypomnijcie mi skąd się wzięła poprzednia nazwa tej miejscówki, "trójkąt"? Czy to nie aby symbol zamożności lokalnej społeczności?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA