DODAJ

Angel City Wrocław – rusza realizacja projektu architektów z Londynu [WIZUALIZACJA]

Mieszkania i domy / Wrocław
Angel City Wrocław –
Mariusz Bartodziej
2018-12-12 12:35:20
Do apartamentowców Angel River i Angel Wings dołączy trzecia inwestycja na Przedmieściu Oławskim. Prace budowlane już się rozpoczęły, a sprzedaż mieszkań ruszy w ciągu najbliższych miesięcy. Blisko 400 mieszkań będzie gotowych w 2021 roku.

Deweloper Angel Poland Group zaczął w grudniu budowę przy zbiegu ulic Walońskiej i Traugutta swojej szóstej inwestycji w stolicy Dolnego Śląska – Angel City Wrocław. Prace mają się zakończyć w II kwartale 2021 roku, a mieszkania trafią do sprzedaży w I kwartale 2019 r.

Poza samym projektem jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. To centrum miasta, ale w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, realizowanych w ramach rewitalizacji nabrzeży rzeki Oławy [pisaliśmy o niej w sierpniu – przyp. red.] – podkreśla Ron Ben Shahar, partner grupy deweloperskiej Angel Poland.Projekt architektoniczny przygotowała pracownia EPR Architects z Londynu. Budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość. Od strony ul. Traugutta osiągnie sześć pięter, a od strony Walońskiejdziewięć. Na parterze będą dostępne prawie 2 tys. mkw. powierzchni usługowej, a na piętrach 370 mieszkań. W większości będzie dostęp do balkonu, loggi bądź tarasu.

Zaprojektowaliśmy różne typy mieszkań, od kameralnych – jednopokojowych – aż po komfortowe, stumetrowe apartamenty z widokami na południe Wrocławia – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar Zachód.

Deweloper realizuje nowe przedsięwzięcie tuż obok swoich dwóch innych wrocławskich inwestycji – Angel River oraz Angel Wings. Do kolejnych należą Angel Care, OVO Wrocław oraz The Granary.