Zobacz, jak zmieniła się inwestycja Angel River fot. Angel Poland

Zobacz, jak zmieniła się inwestycja Angel River

Wrocław, ZDJĘCIA
REKLAMA
Stan surowy otwarty niższego budynku, zaawansowane prace instalacyjne, intensywne murowanie. Apartamentowiec Angel River we Wrocławiu pnie się do góry. Równolegle trwa sprzedaż mieszkań.
Przy ulicy Walońskiej 11 trwają intensywne prace na budowie Angel River – projektu deweloperskiego Angel Poland Group. Przyszły apartamentowiec góruje już nad okolicą, a wkrótce jego niższy budynek osiągnie stan surowy otwarty.
W najbliższych dniach zakończymy konstrukcję żelbetową 9-piętrowego budynku. Jednocześnie trwa zbrojenie i betonowanie pionów poziomu 12 i 13 wyższej, 17-piętrowej wieży. W jej przypadku stan surowy otwarty osiągniemy pod koniec roku – mówi Sebastian Bieńkowski, dyrektor techniczny Angel River. – Sukcesywnie postępują roboty murarskie – dodaje.
Równolegle trwają prace elektryczne, teletechniczne, ciepłownicze, wodociągowe i kanalizacyjne. W najbliższych dniach spodziewana jest dostawa i montaż pierwszych elementów stolarki okiennej. Poza tym wyłoniono już dostawcę wind i drzwi. – Całość przebiega zgodnie z planem. Konstrukcja nadziemna Angel River jest wykonana w 85%, a murowanie w 60%. Prace instalacyjne w części podziemnej w 99%, a w nadziemnej w 25%. Na budowie pracuje obecnie około 180 pracowników. Cała inwestycja będzie gotowa w III kw. 2018 roku – mówi Sebastian Bieńkowski.
REKLAMA
W Angel River znajdzie się 341 apartamentów. Właścicieli znalazło już ponad 80% z nich. Części wspólne zaoferują wiele udogodnień, między innymi: strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby ze strefą spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci, a także strefę miejsc postojowych w garażu podziemnym dla gości czy stację ładowania pojazdów elektrycznych.
fot. Angel PolandAngel Poland GroupAngel Poland Group istnieje od 2003 roku. Zatrudnia 300 pracowników w biurach w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa należy do czołowych deweloperów w Polsce, z inwestycjami o wartości przekraczającej 500 mln euro. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanów One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem Double Tree by Hilton, 5-gwiazdkowy, butikowy hotel The Granary i dom opieki dla seniorów Angel Care (Wrocław).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA