DODAJ

Osiedle "Wilno"

[Warszawa] Osiedle "Wilno" 316810[Warszawa] Osiedle "Wilno" 316808[Warszawa] Osiedle "Wilno" 316816
Dom Development S.A. realizuje w mieście Warszawa inwestycję Osiedle Wilno. Inwestycję zaprojektował HRA Architekci Sp. z o.o., a wykonał Dorbud S.A., Erbud S.A.. Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2017 roku
Szczegóły - [Warszawa] Osiedle "Wilno"
inwestorDom Development S.A.
wykonawcaDorbud S.A. Erbud S.A.
projektantHRA Architekci Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2017
Kajtman 27.02.2017, godz. 15:42
odpowiedz
MatKoz 17.01.2012, godz. 08:40
Dom Development zlecił firmie Henpol kontrakt na generalne wykonawstwo III etapu osiedla Wilno w Warszawie-Targówku Elsnerowie przy ul. Bukowieckiej 37.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 16.01.2012, godz. 13:24
30158_1000x.jpg


30159_1000x.jpg
odpowiedz
USPRO.PL 04.11.2011, godz. 10:19
Wiodący na polskim rynku Dom Development S.A. rozpoczął budowę trzeciego etapu osiedla. Budynek powstaje przy ul. Bukowieckiej 37 w rejonie osiedla zwanym Kwartałem Uniwersyteckim. Wraz z początkiem budowy deweloper rozpoczął sprzedaż inwestycji. Ponad połowa mieszkań dostępna jest w programie Rodzina na Swoim. Ceny zaczynają się już od 6 300 zł za metr kwadratowy.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
alsen strasse 67 20.10.2010, godz. 09:06
Opis inwestycji
W Warszawie na historycznej trasie Kolei Warszawsko - Wileńskiej powstanie osiedle Wilno. Inspirowana wileńską zabudową architektura znajdzie wyraz w oryginalnych detalach, małych wysublimowanych formach, otwarciach na dominanty, place i skwery, które utworzą charakterystyczne osie widokowe. Niezwykły charakter osiedla podkreślą wileńskie nazwy nadane wszystkim placom i wewnętrznym uliczkom, będą im wtórować artystycznie wykreowane murale na elewacjach i tryskające fontanny o zróżnicowanych formach.
Osiedle Wilno zaoferuje doskonale doświetlone mieszkania wyróżniające się dużymi oknami o średniej powierzchni mieszkań ok. 55 m2. Ich wygodne rozkłady umożliwią wiele indywidualnych aranżacji. Wszystko to sprawi, że mieszkania w Osiedlu Wilno staną się jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku.
Lokalizacja
Warszawskie Wilno powstanie przy ulicy Radzymińskiej, co sprawi, że dojazd do centrum zajmie kwadrans. Tuż obok osiedla powstanie nowa stacja kolejowa, o nazwie Warszawa Zacisze-Wilno, a zakończenie budowy Mostu Północnego i II linii metra jeszcze bardziej usprawni komunikację z innymi dzielnicami Warszawy.
Wilno stanie się w pełni niezależnym warszawskim osiedlem. Z myślą o wygodzie mieszkańców na terenie inwestycji powstaną sklepy, punkty usługowe i bankomaty, a w ciągu kilkunastu minut będą mogli znaleźć się w Parku Handlowym Targówek, Teatrze Rampa, w Parku Wiecha lub na pobliskiej Pradze. Zwolenników aktywnego wypoczynku ucieszy niedalekie sąsiedztwo Parku Leśnego Bródno oraz obiektów sportowych.W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola, bezpieczne place zabaw dla dzieci oraz kościoły.
więcej informacji: http://www.domdevelopment.com.pl/inwestycje/w-sprzedazy/wilno.html
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję