[Wrocław] Europejski Instytut Technologiczny (EIT+)

[Wrocław] Europejski Instytut Technologiczny (EIT+)

REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Europejski Instytut Technologiczny (EIT+)

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ jest spółką integrującą potencjał naukowo-badawczy dolnośląskiego środowiska akademickiego. Udziałowcami Spółki są największe wrocławskie uczelnie oraz samorządy Miasta Wrocławia i Województwa Dolnośląskiego, Celem Centrum jest między innymi organizowanie i prowadzenie interdyscyplinarnych prac badawczych w zakresie teleinformatyki, biomedycyny, nanotechnologii oraz klimatu i jego zmian.
Napisz komentarz
Orzech
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało 40 mln zł na utworzenie sieci biobanków w Polsce i krajowego ośrodka wiodącego, którym będzie Biobank Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Do sieci przystąpiło siedem instytucji z Polski – podały władze EIT+.
http://wroclaw.tvp.pl/29066030/40-mln-zl-trafi-do-wroclawia-na-siec-krajowych-biobankow
Orzech
http://wroclaw.tvp.pl/27665124/eit-przed-sadem
R77
Rozpoczął się proces w sprawie niegospodarności w spółce Wrocławskie Centrum Badań EIT Plus
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/60367/Rozpoczal-sie-proces-w-sprawie-niegospodarnosci-w-spolce-Wroclawskie-Centrum-Badan-EIT-Plus
R77
Prof. Antoni Waldemar Morawski, dr hab. Joanna Hołub-Iwan i dr hab. Walery Okulicz- Kozaryn to kandydaci na nowego szefa Wrocławskiego Centrum Badań EIT Plus.

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20922954,kto-wezmie-eit-plus-jest-troje-kandydatow.html
R77
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/60020/Czterech-kandydatow-na-szefa-Wroclawskiego-Centrum-Badan-EIT
R77
Minął termin zgłaszania kandydatów na nowego prezesa EIT Plus. Wiadomo, że wśród nich nie ma obecnej szefowej centrum badań Katarzyny Dorywały.

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20907219,bedzie-nowy-prezes-eit-plus-wicepremier-gowin-zyska-wiekszy.html
REKLAMA