DODAJ

Hotel Spichlerz, ul Mennicza

Spichlerz - hotel-apartamentowiec, umiejscowiony w historycznym centrum miasta w odrestaurowanej XVI wiecznej budowli. Inwestycja polegała na odbudowie i przebudowie budynku na hotel.
Szczegóły - [Wrocław] Hotel Spichlerz, ul Mennicza
inwestorWings Development
Orzech 16.12.2012, godz. 23:13
odpowiedz
Orzech 18.10.2010, godz. 23:02
W ten sposób zostały uhonorowane hotele za ponadprzeciętną jakość usług, które wywarły szczególne dobre wrażenie na gościach dokonujących rezerwacji za pośrednictwem hotel.info.

W rankingu „Top Rated Hotel 2010“ były brane pod uwagę wyłącznie hotele, których średnia ocena gości wyniosła przynajmniej 7,5 (maksymalna ocena 10,0).pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 15.08.2010, godz. 18:33
We Wrocławiu została otwarta nowa restauracja serwujaca dania kuchni fusion - Mennicza Fusion. Restauracja mieści się w historycznym, XVI-wiecznym budynku, dawnym spichlerzu Herren-Malzhof - obecnie przekształconym na butikowy hotel The Granary.

Kuchnia fusion to umiejętne łączenie etnicznych kuchni: smaków, technik gotowania, przypraw, surowców oraz sposobów podawania. Zdaniem Karoliny Kocyłowskiej, general manager The Granary – La Suite Hotel, jest to również połączenie, synergia pomiędzy lokalizacją, miejscem i jego specyfiką.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 02.07.2010, godz. 16:59
Hotel The Granary promuje się wśród biznesmenów:
http://www.horecanet.pl/Wiadomosci/2010 ... manow.aspx
odpowiedz
Orzech 26.03.2010, godz. 19:23
Wspaniała atmosfera, interesujący program wieczoru, wyśmienite menu - to tylko niektóre z pochwał jakie zebrał Hotel The Granary podczas ceremonii otwarcia. Hotel, choć przyjmuje gości od listopada ubiegłego roku, właśnie teraz oficjalnie zainaugurował swoją działalność. Wstęgę otwierającą hotelowe podwoje przeciął Pan Rafał Dutkiewicz - Prezydent Miasta Wrocławia.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 11.03.2010, godz. 18:49
Ulica Mennicza nie stanowi najlepszej wizytówki Wrocławia. Ma się to zmienić. Swoje podwoje właśnie otworzył tam luksusowy hotel.

Odrapane kamienice, dziurawa droga, dziki parking i ruiny dawnego spichlerza nie zachęcały do zwiedzania tej części Wrocławia. Wkrótce ma się to zmienić. Przy Menniczej, w dawnej Słodowni Pańskiej, właśnie otwarto pięciogwiazdkowy Granary Hotel.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Darek 05.12.2009, godz. 16:52
Na zdjęciach ten hotel prezentuje się znakomicie. W poniedziałek przekonam się sam-naocznie. I z zewnątrz i wewnątrz.

ps: Jak tam z hotelową restauracją? Ciekawe menu? Co polecacie? :)
odpowiedz
Charlie 13.11.2009, godz. 09:33
Kolejny hotel gotowy na EURO 2012
12 listopada 2009, autor: Maciek Raińczuk

Już w sobotę pierwsi goście odwiedzą świeżo przygotowane pokoje Hotelu The Granary na ulicy Menniczej zaaranżowanego w dawnym spichlerzu zbożowym. Na klientów czeka 47 luksusowych apartamentów, 2 sale spotkań, siłownia, sauna i jacuzzi.


W 2000 roku XVI-wieczną słodownię władze miasta użyczyły na 40 lat Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków. Po remoncie miała się tam mieścić nowa siedziba służb konserwatorskich, jednakże okazało się, że na inwestycję nie ma funduszy i w 2003 roku spichlerz wrócił do miasta.


Firma Star Group Poland zakupiła jego zrujnowane pozostałości w 2005 r. i zdecydowała, że przekształci ten historyczny obiekt w hotel butikowy


W Hotelu Granary znajduje się 47 apartamentów rozlokowanych na 3 piętrach. Wszystkie prezentują wysoki standard, jednakże różnią się wielkością i wystrojem.


Pokoje umiejscowione na najwyższym poziomie składają się z dwóch części połączonych schodami. Oprócz sypialni i części sanitarnej, posiadają specjalnie przygotowaną część konferencyjną wraz z aneksem kuchennym.


Jak dowiedzieliśmy się od obsługi hotelu pierwsi goście zarezerwowali już pokoje i wprowadzą się do nich w sobotę.

Źródło: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,kol ... 3-770.html
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję