[Wrocław] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wroclaw III"

[Wrocław] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wroclaw III"

Wrocław/Muchobór Wielki
REKLAMA
inwestorPrologis

O inwestycji [Wrocław] Kompleks magazynowy "Prologis Park Wroclaw III"

ProLogis Park Wrocław III to nowoczesny park magazynowy oferujący do wynajęcia powierzchnie magazynowe i produkcyjne położone w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska we Wrocławiu. W niedalekiej przyszłości w bezpośrednim sąsiedztwie parku powstanie węzeł Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, co istotnie poprawi komunikację i dojazd od Autostrady A4. Ze względu na położenie w granicach Wrocławia i dogodny dojazd komunikacją miejską powierzchnie magazynowe i powierzchnie produkcyjne w ProLogis Park Wrocław III wynajmowane są w dużej mierze przez firmy zatrudniające znaczną ilość pracowników. Wszystkie hale magazynowe w tym parku mogą być adaptowane dla potrzeb lekkiej produkcji i konfekcjonowania towarów.
Napisz komentarz
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/prologis-park-wroclaw-iii
Orzech
Active Shop, producent i importer komponentów wyposażenia gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich, wynajął przestrzeń w budynku typu small business unit (SBU) oferującym mniejsze moduły magazynowe - czytamy na portalu eurobuildcee.com

pokaz-artykul.png
Orzech
Transportowcy w Prologis Park Wrocław III

Prologis podpisał nową umowę najmu 7,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Prologis Park Wrocław III.

Nowym najemcą jest firma Leader Logistics, wrocławska spółka oferującą usługi z zakresu transportu drogowego, morskiego i lotniczego.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... roclaw-iii
Orzech
Prologis otwiera budynek SBU w Prologis Park Wrocław III

Prologis otworzył nowy obiekt Small Business Unit (SBU) o powierzchni 18 200 mkw. na terenie Prologis Park Wrocław III. Budynek, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych, już od 650 mkw., oferuje klientom największą elastyczność w wynajmie powierzchni dystrybucyjnej na rynku wrocławskim.

Więcej: http://www.propertynews.pl/magazyny/pro ... 29947.html
Orzech
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... miare.html
Orzech
Prologis wynajmuje we Wrocławiu

Prologis poinformował o podpisaniu czterech umów najmu 7 tys. mkw. w budynku Small Business Units (SBU) oferującym mniejsze moduły magazynowe w ramach Prologis Park Wrocław III.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... wroclawiu-
REKLAMA