[Wrocław] Osiedle Rajska

[Wrocław] Osiedle Rajska

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Leśnica
REKLAMA
inwestorSEK s.c.
realizacjaII kw. 2014

O inwestycji [Wrocław] Osiedle Rajska

Inwestycja „Osiedle Rajska” realizowana jest na terenie zamkniętym i składa się z 4 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z 16 miejscami postojowymi (po 2 miejsca na 1 lokal) wraz z kompletnym zagospodarowaniem terenu. Oferowane lokale mieszkalne posiadają następującą powierzchnię: 4 lokale na parterach po 83 m² oraz 4 lokale na piętrach z antresolami, każde po 136 m². Do każdego lokalu mieszkalnego przysługiwać będzie prawo do korzystania z terenu zielonego (ogródka) przeznaczonego wyłącznie dla niego. Zakończenie inwestycji – II kwartał 2014 r. „Osiedle Rajska” położone jest przy ulicy Rajskiej w spokojnej części miasta - na wrocławskich Złotnikach. Zamieszkanie w tym miejscu pozwoli odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie dobra komunikacja z centrum miasta oraz AOW da możliwość pełnego korzystania ze wszystkich atutów które ma do zaoferowania Wrocław. Bliskość terenów zielonych (Park Złotnicki, Park Leśnicki) oraz kameralna zabudowa (jedynie 8 lokali mieszkalnych) niewątpliwie podnosi atrakcyjność tej lokalizacji. Położenie nieopodal placówek edukacji (żłobek przy ul. Łukowej, przedszkole przy ul. Małopolskiej, Zespół szkolno-przedszkolny nr 14 przy ul. Częstochowskiej oraz Gimnazjum nr 43 przy ul. Kieleckiej) jest kolejną zaletą tego miejsca.

Opinie o [Wrocław] Osiedle Rajska

Napisz komentarz
Orzech
16.10.2013

88640_1000x.jpg88641_1000x.jpg88642_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Dorek
Inwestycja „Osiedle Rajska” realizowana jest na terenie zamkniętym i składa się z 4 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z 16 miejscami postojowymi (po 2 miejsca na 1 lokal) wraz z kompletnym zagospodarowaniem terenu. Oferowane lokale mieszkalne posiadają następującą powierzchnię: 4 lokale na parterach po 83 m² oraz 4 lokale na piętrach z antresolami, każde po 136 m². Do każdego lokalu mieszkalnego przysługiwać będzie prawo do korzystania z terenu zielonego (ogródka) przeznaczonego wyłącznie dla niego. Zakończenie inwestycji – II kwartał 2014 r.
„Osiedle Rajska” położone jest przy ulicy Rajskiej w spokojnej części miasta - na wrocławskich Złotnikach. Zamieszkanie w tym miejscu pozwoli odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie dobra komunikacja z centrum miasta oraz AOW da możliwość pełnego korzystania ze wszystkich atutów które ma do zaoferowania Wrocław. Bliskość terenów zielonych (Park Złotnicki, Park Leśnicki) oraz kameralna zabudowa (jedynie 8 lokali mieszkalnych) niewątpliwie podnosi atrakcyjność tej lokalizacji. Położenie nieopodal placówek edukacji (żłobek przy ul. Łukowej, przedszkole przy ul. Małopolskiej, Zespół szkolno-przedszkolny nr 14 przy ul. Częstochowskiej oraz Gimnazjum nr 43 przy ul. Kieleckiej) jest kolejną zaletą tego miejsca.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA