[Wrocław] Osiedle "Sonata"

[Wrocław] Osiedle "Sonata"

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Jagodno
REKLAMA
inwestorIncepti Development S.A.
realizacjaII kw. 2015

O inwestycji [Wrocław] Osiedle "Sonata"

Osiedle "Sonata" na wrocławskim Jagodnie
Napisz komentarz
CPR_Wagnera
Ciekawe...? Taka prawda. Chce Pan marki i numery rejestracyjne? Nie ma problemu, prosze tylko o taką informacje jeżeli uważa Pan, że Pan/sąsiedzi od numeru 40ci w gore nie parkują na Straussa po stronie CPRu (mowie o koncu ulicy przy szlabanie i "wyzej"). Właściciel czarnego BMW i Niebieskiego "garbusa" robi to regularnie - ulica, trawnik - gdzie popadnie. W rozmowie ze mną oświadczył, że robi właśnie remont (garażu?)...ale dodał, że (CYTUJE...nie, to nie żart, ani nie wymyśliłem sobie tego) "...nie sprawia mu to przyjemności...", co w jego mniemaniu miało usprawiedliwic takie zachowanie (przepraszam bardzo, ale co mnie interesuje, ze ktos z Panstwa ma zawalony pod sufit paletami i innymi rupieciami garaz.i brakuje mu miejsca na auto).
Drugi Pana sąsiad (chyba spod ktoregos z numerow 43, ale moge sie mylic). Zajechał z drugą osobą z rodziny wieczorem pod szeregowke. Jedno auto wylądowało pod szeregówką, a drugim od razu wjechał na teren CPRu/trawnik naprzeciwko swojego segmentu. LEDWO mu sie to udalo, bo przez caly dzien padal deszcz i prawie zakopal sie w namoknietej ziemi. Akurat wypakowywałem cos z auta zaparkowanego vis a vis przy ogrodzeniu. Na pytanie gdzie mieszka (odpowiedź - na Sonacie. Nic nie mowil o posiadaniu drugiego lokum na CPRze, chociaz wiem, że i tak bywa) i dlaczego parkuje na terenie CPRu, padła wielce inteligentna odpowiedź - bo mieszkańcy CPRu spacerują po Waszej stronie ulicy. Dopiero po zwróceniu uwagi, że przy okazji niszczy "trawnik" (tak, wiem - trudno to nazwać prawdziwym trawnikiem, ale teren został wyrównany i doprowadzony do jako takiego stanu) odjechał zostawiając po sobie bardzo konkretne slady/koleiny (przy okazji zadzwonił do sąsiada, który zajmował podjazd do garażu i zapytał się czy będzie jeszcze gdzieś dzisiaj wyjeżdżał, bo chyba chciał przed nim zaparkować. Nie można było tak od razu?)  Skoro to Państwu przeszkadza, to proszę zwracać uwagę "przechodniom" . Jak taki argument ma się do rozjeżdżania terenu (zapraszam na oględziny tego terenu, koleiny po Państwa samochodach po ostatnich deszczach), który jest utrzymywany miedzy innymi z mojego czynszu (nie Pana, czy Pana sąsiadów).


Ciężko mi uwierzyc w auta CPRu parkujące przed Państwa szeregówkami, bardzo ciężko....ale ręczyć za nikogo nie będę. Proszę w takim razie prosić sąsiadów z CPR o to, żeby tego nie robili bo to Państwa teren. Mają swój parking i to nie Państwa problem, że na nim brakuje miejsca (I VICE VERSA). Albo będziemy wzajemnie szanować swoją własność, albo będzie dochodzić do nieprzyjemnych rozmów. Jeżeli prośby nie pomogą, to będzie się niestety kończyło wzywaniem SM (takie i Państwa prawo).
poszukiwacz
To ciekawe co piszesz CPR_Wagnera  Zauważyłem, iż jest wręcz odwrotnie. Mieszkańcy CPR nieskrępowanie parkują wzdłuż ulicy jak również ochoczo korzystają z miejsc jeszcze nie zajętych przez mieszkańców osiedla Sonata. To samo dotyczy drogi, gdzie jest dla nich łatwiej i szybciej do garażu dojechać używając drogi "sonaty".

Zapewne czujnemu oku
CPR_Wagnera  to umknęło taż przecież mieszkańcy CRP w oczach przedmówcy są święci
CPR_Wagnera
Tyle było krzyku o to, ze sąsiednie osiedle CPR będzie na Panstwa stronie ulicy parkowało pojazdy (bo przecież boryka się z dużymi brakami miejsc parkingowych), a życie pokazało coś przeciwnego. Na chwile obecną to mieszkańcy Sonaty codziennie parkują bez żadnego skrępowania swoje samochody nie tylko na tym terenie, które miało być parkingiem na końcu ulicy (przypominam - to nie jest Państwa teren, tylko CPRu!), ale również na stronie ulicy należącej do wspólnoty CPR Straussa.
Podejrzewam, ze podobnie ma sie sytuacja z pozostałą infrastruktura sąsiedniego osiedla - boiskami, placami zabaw, itp, której Państwu własny deweloper poskąpił.
poszukiwacz
Hej, nie wiem czy kto tu jeszcze zagląda ale .....

Otrzymałem awizo i przed chwilą otrzymałem pismo od naszej sąsiedniej wspólnoty. Piszą coś o ogrodzeniu ulicy zamknięciu osiedla itp.

Ktoś coś wie?
magda906
Nie znam tej marki, ale wiem, że na rynku jest wielu producentów tego typu produktów. Produkcją materacy - także robionych na wymiar - zajmuje się np. Comfortbe http://www.comfortbe.pl/ . Na ich stronie można znaleźć wiele przydatnych informacji dotyczących wyboru i zakupu materaca. Warto sprawdzić i porównać ceny, bo w Comfortbe są zawsze jakieś promocje.
sja
No i zastał nas marzec a budowa ciągle się kończy ;)Ma ktoś już może podpisaną umowę przyrzeczoną, notarialną albo wyznaczony jakiś termin? (a może jakieś info odnośnie prądu?)Bo według mojej umowy z bankiem już dawno powinienem takie coś dostarczyć, ale widzę że nikt się terminami nie przejmuje i mam dziwne przeczucie że ostatecznie za te opóźnienia oberwie się nam.
Druga pytanie do ludzi z ogródkami: Co się właściwie z nimi dzieje? Drugi tydzień nie ma żadnego progresu, pod oknem stoi nieużywana koparka, co jakiś czas pojawiają się panowie którzy w przerwie między papierosem a zabawą telefonem podniosą jakiś płotek i wstawią go ponownie. Umowa obejmuje jakieś wykończenie, pokrycie sztuczną trawą, czy to już tak ma zostać i reszta już we własnym zakresie?
REKLAMA