DODAJ

Osiedle "Sonata"

[Wrocław] Osiedle "Sonata" 119715[Wrocław] Osiedle "Sonata" 119716[Wrocław] Osiedle "Sonata" 119718
[Wrocław] Osiedle "Sonata" 200654[Wrocław] Osiedle "Sonata" 200655[Wrocław] Osiedle "Sonata" 200656[Wrocław] Osiedle "Sonata" 200657
Incepti Development S.A. realizuje w mieście Wrocław inwestycję Osiedle Sonata. Oddanie do użytku odbyło się II kw. 2015 roku
Szczegóły - [Wrocław] Osiedle "Sonata"
inwestorIncepti Development S.A.
realizacja inwestycjiII kw. 2015
CPR_Wagnera 20.09.2016, godz. 13:49
Ciekawe...? Taka prawda. Chce Pan marki i numery rejestracyjne? Nie ma problemu, prosze tylko o taką informacje jeżeli uważa Pan, że Pan/sąsiedzi od numeru 40ci w gore nie parkują na Straussa po stronie CPRu (mowie o koncu ulicy przy szlabanie i "wyzej"). Właściciel czarnego BMW i Niebieskiego "garbusa" robi to regularnie - ulica, trawnik - gdzie popadnie. W rozmowie ze mną oświadczył, że robi właśnie remont (garażu?)...ale dodał, że (CYTUJE...nie, to nie żart, ani nie wymyśliłem sobie tego) "...nie sprawia mu to przyjemności...", co w jego mniemaniu miało usprawiedliwic takie zachowanie (przepraszam bardzo, ale co mnie interesuje, ze ktos z Panstwa ma zawalony pod sufit paletami i innymi rupieciami garaz.i brakuje mu miejsca na auto).
Drugi Pana sąsiad (chyba spod ktoregos z numerow 43, ale moge sie mylic). Zajechał z drugą osobą z rodziny wieczorem pod szeregowke. Jedno auto wylądowało pod szeregówką, a drugim od razu wjechał na teren CPRu/trawnik naprzeciwko swojego segmentu. LEDWO mu sie to udalo, bo przez caly dzien padal deszcz i prawie zakopal sie w namoknietej ziemi. Akurat wypakowywałem cos z auta zaparkowanego vis a vis przy ogrodzeniu. Na pytanie gdzie mieszka (odpowiedź - na Sonacie. Nic nie mowil o posiadaniu drugiego lokum na CPRze, chociaz wiem, że i tak bywa) i dlaczego parkuje na terenie CPRu, padła wielce inteligentna odpowiedź - bo mieszkańcy CPRu spacerują po Waszej stronie ulicy. Dopiero po zwróceniu uwagi, że przy okazji niszczy "trawnik" (tak, wiem - trudno to nazwać prawdziwym trawnikiem, ale teren został wyrównany i doprowadzony do jako takiego stanu) odjechał zostawiając po sobie bardzo konkretne slady/koleiny (przy okazji zadzwonił do sąsiada, który zajmował podjazd do garażu i zapytał się czy będzie jeszcze gdzieś dzisiaj wyjeżdżał, bo chyba chciał przed nim zaparkować. Nie można było tak od razu?)  Skoro to Państwu przeszkadza, to proszę zwracać uwagę "przechodniom" . Jak taki argument ma się do rozjeżdżania terenu (zapraszam na oględziny tego terenu, koleiny po Państwa samochodach po ostatnich deszczach), który jest utrzymywany miedzy innymi z mojego czynszu (nie Pana, czy Pana sąsiadów).


Ciężko mi uwierzyc w auta CPRu parkujące przed Państwa szeregówkami, bardzo ciężko....ale ręczyć za nikogo nie będę. Proszę w takim razie prosić sąsiadów z CPR o to, żeby tego nie robili bo to Państwa teren. Mają swój parking i to nie Państwa problem, że na nim brakuje miejsca (I VICE VERSA). Albo będziemy wzajemnie szanować swoją własność, albo będzie dochodzić do nieprzyjemnych rozmów. Jeżeli prośby nie pomogą, to będzie się niestety kończyło wzywaniem SM (takie i Państwa prawo).
odpowiedz
poszukiwacz 20.09.2016, godz. 12:53
To ciekawe co piszesz CPR_Wagnera  Zauważyłem, iż jest wręcz odwrotnie. Mieszkańcy CPR nieskrępowanie parkują wzdłuż ulicy jak również ochoczo korzystają z miejsc jeszcze nie zajętych przez mieszkańców osiedla Sonata. To samo dotyczy drogi, gdzie jest dla nich łatwiej i szybciej do garażu dojechać używając drogi "sonaty".

Zapewne czujnemu oku
CPR_Wagnera  to umknęło taż przecież mieszkańcy CRP w oczach przedmówcy są święci
odpowiedz
CPR_Wagnera 14.09.2016, godz. 14:34
Tyle było krzyku o to, ze sąsiednie osiedle CPR będzie na Panstwa stronie ulicy parkowało pojazdy (bo przecież boryka się z dużymi brakami miejsc parkingowych), a życie pokazało coś przeciwnego. Na chwile obecną to mieszkańcy Sonaty codziennie parkują bez żadnego skrępowania swoje samochody nie tylko na tym terenie, które miało być parkingiem na końcu ulicy (przypominam - to nie jest Państwa teren, tylko CPRu!), ale również na stronie ulicy należącej do wspólnoty CPR Straussa.
Podejrzewam, ze podobnie ma sie sytuacja z pozostałą infrastruktura sąsiedniego osiedla - boiskami, placami zabaw, itp, której Państwu własny deweloper poskąpił.
odpowiedz
poszukiwacz 10.08.2016, godz. 16:42
Hej, nie wiem czy kto tu jeszcze zagląda ale .....

Otrzymałem awizo i przed chwilą otrzymałem pismo od naszej sąsiedniej wspólnoty. Piszą coś o ogrodzeniu ulicy zamknięciu osiedla itp.

Ktoś coś wie?
odpowiedz
magda906 06.04.2016, godz. 09:15
Nie znam tej marki, ale wiem, że na rynku jest wielu producentów tego typu produktów. Produkcją materacy - także robionych na wymiar - zajmuje się np. Comfortbe http://www.comfortbe.pl/ . Na ich stronie można znaleźć wiele przydatnych informacji dotyczących wyboru i zakupu materaca. Warto sprawdzić i porównać ceny, bo w Comfortbe są zawsze jakieś promocje.
odpowiedz
sja 01.03.2016, godz. 11:45
No i zastał nas marzec a budowa ciągle się kończy ;)Ma ktoś już może podpisaną umowę przyrzeczoną, notarialną albo wyznaczony jakiś termin? (a może jakieś info odnośnie prądu?)Bo według mojej umowy z bankiem już dawno powinienem takie coś dostarczyć, ale widzę że nikt się terminami nie przejmuje i mam dziwne przeczucie że ostatecznie za te opóźnienia oberwie się nam.
Druga pytanie do ludzi z ogródkami: Co się właściwie z nimi dzieje? Drugi tydzień nie ma żadnego progresu, pod oknem stoi nieużywana koparka, co jakiś czas pojawiają się panowie którzy w przerwie między papierosem a zabawą telefonem podniosą jakiś płotek i wstawią go ponownie. Umowa obejmuje jakieś wykończenie, pokrycie sztuczną trawą, czy to już tak ma zostać i reszta już we własnym zakresie?
odpowiedz
Sagros 03.02.2016, godz. 21:37
Ja wiem tylko tyle, ze 20.01 zawiadomenie do Inspektoratu o zakonczeniu budowy i zamiarze przystapienia do uzytkowania  "po analizie przedlozonych dokumentow przyjete zostalo bez sprzeciwu"  (ktore to pismo widzialem). Jesli Inspektorat nie odpowie po 14-tu dniach, to znaczy ze wyraza zgode. 14 dni minelo dzisiaj. Wczoraj otrzymalem informacje, ze Inspektorat dotad sie nie odezwal. Jesli nie odezwal sie dzisiaj to jestesmy, ze tak powiem w domu ;)
odpowiedz
multihunter 31.01.2016, godz. 09:56
Czy ktoś wie coś na temat pozwolenia na użytkowanie? oraz kiedy mają być podpisywane akty? od wtorku Pani Iwona nie odbiera telefonu więc nic się nie można dowiedzieć... nie mówiąc już o tym, że nie poinformowała o fakcie, kiedy będzie pozwolenie, czy wniosek nie został odrzucony itp, żadnych informacji ze strony dewelopera o jakichkolwiek terminach
odpowiedz
jczm 27.01.2016, godz. 22:14
Eiten tez jestem zainteresowna zakupem mebli u tego Pana.. jak bedziecie mieli jakieś info dajcie znac ;]trzeba pomysleć o tej termowizji. 
odpowiedz
Eiten 27.01.2016, godz. 19:24
Witam,Chce zamówić meble kuchenne firmy DROGOSZ z radomska i dostałam informację, że firma robiła już meble na wymiar na Sonacie. Czy jest wśród użytkowników forum osoba, która zamawiała te meble i może podzielić się opinią na ich temat?
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję