[Wrocław] Przebudowa Placu Grunwaldzkiego

Drogi i mosty/Wrocław/Śródmieście/Plac Grunwaldzki
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Przebudowa Placu Grunwaldzkiego

Rondo Regana jest w pełni funkcjonującym przebudowanym placem grunwaldzkim.
Napisz komentarz
Orzech
Pasażerowie komunikacji miejskiej czekający na węźle przesiadkowym na Rondzie Reagana co kilka tygodni mogą przeżywać déja vu. Wszystko przez to, że co jakiś czas pojawiają się tam robotnicy robiący to samo, co wcześniej –reperujący kostkę wyłożoną na torowisku. Tylko w tym roku ZDiUM zlecił kilka takich napraw, ale jak widać nic to nie dało, bo... ta dalej jest uszkodzona!
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/wroclaw-uszkodzona-kostka-na-rondzie-reagana/fvxff8n
R77
R77
Orzech
Działają już nowe pasy z sygnalizacją świetlną na rondzie Reagana. W nocy z poniedziałku na wtorek drogowcy malowali oznakowanie na jezdni, a dziś przed południem przeprowadzono odbiory techniczne. Okazało się, że nie ma zastrzeżeń do nowej organizacji ruchu i po godzinie 11 pierwsi piesi dostali się (legalnie) górą na rondo.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/piesi/a/nowe-przejscia-na-rondzie-reagana-otwarto-we-wtorek-przed-poludniem,10543946/
R77
Dziś w nocy zaplanowano malowanie pasów na rondzie Reagana. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro czeka nas otwarcie trzech nowych-starych (pasy od dawna były w projekcie) przejść dla pieszych w tym miejscu. Przypomnijmy, że to już drugie podejście do otwarcia nowych zebr na rondzie Reagana w tym miesiącu. Najpierw ogłoszono, że zostaną uruchomione w sobotę 13 sierpnia, ale w ostatnim momencie wycofano się z tego.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/piesi/a/jutro-otworza-trzy-nowe-przejscia-dla-pieszych-na-rondzie-reagana,10541046/
Orzech
Dziś w nocy w trzech miejscach na rondzie Reagana drogowcy mieli namalować przejścia dla pieszych. Od soboty miały być już dostępne dla pieszych. W ostatniej chwili otwarcie przejść jednak odwołano.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/otwarcie-pasow-na-rondzie-reagana-odwolane,10509753/
REKLAMA