[Wrocław] Ul. Generała Leopolda Okulickiego (przebudowa)

[Wrocław] Ul. Generała Leopolda Okulickiego (przebudowa)

Drogi i mosty/Wrocław/Psie Pole/Zakrzów
REKLAMA
Napisz komentarz
R77
Mieszkańcy Zakrzowa będą mieć ładny, wyremontowany rynek, a konkretniej placyk w centrum osiedla. Zagospodarowany zostanie teren w obrębie ul Stoczniowej, Zatorskiej, Księżycowej i Okulickiego. Remont samej ul. Okulickiego zakończył się w ubiegłym roku, a mieszkańcy zyskali kanalizację, nową nawierzchnię i oświetlenie. Przebudowy wymaga jednak przylegający do niej plac. Będzie tu nowa pętla, wiata i miejsca postojowe.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wroclaw-sie-zmienia/a/tak-pieknieje-centrum-zakrzowa-nowe-zdjecia,10459780/
R77
Na ul. Okulickiego wróciły dziś autobusy linii 128, 241 i 934. Jak mówi nam dyspozytor MPK, dobyło się to bez żadnych przeszkód. Sama pętla autobusowa, na której mają zawracać wozy MPK, będzie gotowa za tydzień. Na razie autobusy będą zawracać na rondzie przy ul. Odolanowskiej.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9048172,autobusy-wrocily-na-ul-okulickiego-po-remoncie,id,t.html
Orzech
http://www.wroclaw.pl/otwarcie-ul-okulickiego
Orzech
Kończą przebudowę głównej arterii Zakrzowa. W sobotę otwarcie ulicy Okulickiego
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,koncza-przebudowe-glownej-arterii-zakrzowa-w-sobote-otwarcie-ulicy-okulickiego,wia5-3266-24756.html
Orzech
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9034448,w-weekend-przywroca-ruch-na-ul-okulickiego,id,t.html
Orzech
Trwa remont na ul. Okulickiego. Co prawda skrzyżowania z ul. Bora-Komorowskiego i Przedwiośnie nie udało się oddać do ruchu w terminie, jednak cały cała inwestycja, której termin wyznaczono na koniec roku, być może zakończyć się przed czasem.
Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/7340372,remont-na-zakrzowie-skoncza-przed-terminem,id,t.html
REKLAMA