DODAJ

Zgorzelec Plaza

Zgorzelec Plaza - największa z galerii handlowych w Zgorzelcu. otwarta w marcu 2010 roku.
Powierzchnia: 16,000 m2
Liczba pomieszczeń użytkowych: 100
Liczba miejsc parkingowych: 450
Sklepy: m.in.: supermarket Stokrotka, Empik, H&M, Orsay, Perfumeria Douglas, Drogeria Rossmann i inne.

Szczegóły - [Zgorzelec] Zgorzelec Plaza
inwestorPlaza Centers
Orzech 22.12.2012, godz. 08:53
Wczoraj (21.12) w Centrum Handlowo Rekreacyjnym Plaza w Zgorzelcu ruszył multipleks sieci Multikino. To świetna wiadomość dla miłośników kina w całym regionie jeleniogórskim, w którym jest to pierwszy tego typu obiekt. Czego możemy się spodziewać o tym dyrektor Mateusz Data.

Posłuchaj: http://muzyczneradio.com.pl/8496,wiadom ... ionie.html
odpowiedz
Orzech 28.11.2012, godz. 23:48
Na 21 grudnia 2012 roku zaplanowano otwarcie 27. kina należącego do spółki Multikino. Nowy multipleks powstanie w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Plaza w Zgorzelcu. Trzysalowe kino będzie mogło pomieścić około 500 osób.

Więcej: http://retailnet.pl/2012/11/28/multikin ... tipleksow/
odpowiedz
Orzech 27.11.2012, godz. 20:53
Multikino szykuje się do otwarcia

Trwa odliczanie do otwarcia Multikina w CHR Zgorzelec Plaza. Jakie premiery powinny pojawić się na początku?

Więcej: http://boleslawiec.naszemiasto.pl/artyk ... ,id,t.html
odpowiedz
Orzech 22.11.2012, godz. 00:31
[quote:1i1knn0k] Multikino za miesiąc

W piątek, 21 grudnia, w Centrum Handlowym Plaza zostanie otwarty multipleks Multikino.

Multipleks w Zgorzelcu będzie trzecim otwartym w tym roku przez firmę Multikino S.A., a jednocześnie 27 kinem tej sieci w Polsce. Miłośnicy filmów będą mieli do dyspozycji trzy sale kinowe, które łącznie mogą pomieścić prawie 500 osób. Wszystkie sale zostały wyposażone w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najwyższej jakości system dźwiękowy.
[/quote:1i1knn0k]

Żródło: Gazeta Wrocławska
odpowiedz
Orzech 13.07.2012, godz. 19:45
Multikino w Plazie: wizualizacje

ZOBACZ: http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27&id=8109
odpowiedz
Orzech 23.01.2012, godz. 23:17
W centrum handlowo-rozrywkowym Zgorzelec Plaza powstanie wielosalowe kino, którego operatorem będzie znana sieć Multikino. Tę informację potwierdziła nam Magdalena Naraniecka, dyrektor zgorzeleckiej Plazy.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 18.03.2010, godz. 20:30
Zaplanowane na godz. 13:00 oficjalne otwarcie Plaza Center w Zgorzelcu nie doszło do skutku. Wszyscy zaproszeni goście zostali wyproszeni. Póki co powiatowy inspektor nadzoru budowlanego nie dopuścił budynku do użytku.
Ciekawe rzeczy dzieją się pod zgorzelecką Plazą. Wygląda na to, że wykonawca nie wyrobił się z wszystkim pracami na czas. Jak powiedział Tomasz Podolak z biura prasowego PLAZA CENTERS (Polska) - jeszcze parę rzeczy należy dokończyć. Stąd to opóźnienie. Zabrakło dosłownie kilku godzin. Otwarcie zostało przesunięte na godz. 16:00.

Fotoreportaż z otwarcia - 46 zdjęć:


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 18.03.2010, godz. 10:05
Kupcy alarmują: Bankrutujemy, a centrum się wyludnia

W czwartek na wylocie ze Zgorzelca w kierunku Wrocławia i Jeleniej Góry zostanie otwarta galeria Plaza Zgorzelec. To już piąty duży sklep w mieście. Miejscowi kupcy są załamani.

- Jest Real, Carrefour z Galerią Słowiańską, jest duży Kaufland, jest Galeria Eden Park, a teraz Plaza Zgorzelec - wylicza Agata Komicz, która w śródmieściu prowadzi sklep obuwniczy.

Zdaniem kupców galerie lokowane na przedmieściu sprawiają, że centrum


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 15.03.2010, godz. 17:20
Plaza Centers ma umowę z Euro Mall Centre Management

Firma Euro Mall Centre Management Poland Sp. z o.o. podpisała umowę z Plaza Centers o administrowaniu finansami dwóch nowych centrów handlowych Plazy - w Zgorzelcu i Suwałkach. Euro Mall Centre Management specjalizuje się w zarządzaniu centrami handlowymi i świadczeniu kompleksowych usług na rzecz inwestorów i właścicieli nieruchomości. Odpowiada za zarządzanie 41 nieruchomościami w pięciu europejskich państwach. 80 proc. z nich to centra i galerie handlowe.

http://retailnet.brog.pl/
odpowiedz
Orzech 15.02.2010, godz. 15:10
Z nieoficjalnych informacji wynika, że wykonawca budynku Plazy będzie miał trudności w oddaniu budynku na czas. Zdaniem inwestora wszystko idzie zgodnie z planem.

Z informacji, do których dotarł dziennik www.zgorzelec.info wynika, że głównemu wykonawcy pali się grunt pod nogami, w związku z czym do prac rozpoczął zatrudnianie lokalnych zgorzeleckich firm. Kary jakie ciążą na niedotrzymaniu terminów są podobno wyższe od ewentualnego zatrudnienia nieplanowanych podwykonawców.

- Do otwarcia został już tylko miesiąc, ale gołym okiem widać ile jeszcze zostało do zrobienia - mówi jeden z podwykonawców - dopiero na 1/3 powierzchni użytkowej jest wyłożona glazurą, na parkingu nie ma wylanych podłóg, brakuje bram garażowych, nie ma sufitów ani drugich drzwi wejściowych. Przy braku dobrej synchronizacji wszystkich działań poślizg z otwarciem jest bardzo prawdopodobny.

- Nic nie wiemy o opóźnieniach na budowie, – mówi Tomasz Podolak z Plaza Centers Polska – takie informacje zawsze pojawiają się pod koniec wszelkich prac budowlanych. Ogłoszony termin otwarcia na 18 marca br., jest terminem oficjalnym i będzie zachowany.

Źródło: www.zgorzelec.info
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję