[Bolesławiec] Galeria "Bolesławiec City Center"

[Bolesławiec] Galeria "Bolesławiec City Center"

REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Spółka Antan Development wybrała Savills na zarządcę centrum handlowego Bolesławiec City Center.

- Przejęcie w zarządzanie oraz wynajem powierzchni w obiektach firmy Antan potwierdzają, że doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu są doceniane na rynku - czytamy na portalu terenyinwestycyjne.info


pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Orzech
Jan von Lewinski – Dyrektor Zarządzający Grupy Antan:

- Muszę przyznać, że do tej pory udaje się nam utrzymać bardzo dobre wskaźniki w naszej pierwszej zakończonej inwestycji – Galerii Bolesławiec City Center. Dowodem tego jest choćby decyzja Grupy LPP, która bazując na wynikach pierwszych trzech sklepów – Mohito, Reserved i House postanowiła otworzyć w niej kolejne – Sinsay i Cropp. W ciągu pierwszych miesięcy działalności BCC odwiedziło nas ponad 1,5 miliona klientów, a warto podkreślić, że Bolesławiec ma tylko 40 tysięcy mieszkańców.


Żródło: http://retailnet.pl/2013/09/23/dwa-dni- ... h-spotkan/
Orzech
http://www.aforma.pl/galeria-city-cente ... awiec.html
Orzech
Grupa LPP podpisała z Antan Development Polska umowę na wynajem dwóch kolejnych lokali w Galerii Handlowej Bolesławiec City Center. Tym samym do obecnie funkcjonujących sklepów Mohito, Reserved i House dołączą Sinsay i Cropp, dzięki czemu mieszkańcy Bolesławca będą mieli dostęp do wszystkich marek oferowanych przez gdańską firmę.

Więcej: http://www.biznesdolnoslaski.pl/2013/06 ... ty-center/
Jan Hawełko
REKLAMA