Uroczyste zawieszenie wiechy w City Center w Bolesławcu

Uroczyste zawieszenie wiechy w City Center w Bolesławcu

dolnośląskie
REKLAMA

26 czerwca br. firma RD bud Sp. z o.o., specjalizująca się w kompleksowej budowie inwestycji komercyjnych, logistycznych i przemysłowych, świętowała zawieszenie wiechy w nowo budowanym Centrum Handlowym City Center w Bolesławcu. Dynamicznie postępujące prace budowalne i zakończenie istotnego etapu realizacji uczcili wspólnie dyrekcja firmy, pracownicy oraz lokalne władze. Kolejna imponująca rozmachem i architekturą inwestycja, której generalnym wykonawcą jest należąca do Grupy Rabot Dutilleul firma RD bud, zostanie oddana do użytku 22 listopada 2012 roku.

 

BC Center - inwestycja wpisana w architekturę miasta

Nowoczesna galeria w Bolesławcu położona jest przy ul. Asnyka, prowadzącej bezpośrednio do zabytkowej części miasta. Strategiczna lokalizacja obiektu na przedłużeniu głównej drogi wjazdowej oraz zaledwie 200 m od rynku zapewni swobodny dostęp do BC Center zarówno mieszkańcom, jak i zwiedzającym okazjonalnie Bolesławiec gościom.  Twórcy nowo budowanej galerii zadbali, by obiekt pełnił zarówno funkcję praktyczną, jak i reprezentacyjną.  Ponad 8 tys. m2 powierzchni użytkowej i niemal 5 tys. m2 powierzchni handlowo - usługowej rozmieszczonej na trzech imponujących rozmachem kondygnacjach budynku umożliwia zaadoptowanie eleganckich lokali usługowych, luksusowych sklepów oraz prestiżowych biur. Wykonawcy obiektu dołożyli starań, aby zarówno galeria, podziemna strefa parkingowa wyposażona w windę, jak i teren okalający BC Center dostosowane były do wysokich wymogów najemców oraz oczekiwań potencjalnych klientów. Zgodnie z zapewnieniami głównego inwestora wiadomo już, że w obiekcie powstać ma market spożywczy i elektroniczny oraz aż 40 butików znanych polskich i zagranicznych marek. Planowane otwarcie obiektu nastąpić ma 22 listopada 2012 roku. Do tej pory wykończona zostanie elewacja oraz nowoczesne wnętrza obiektu. Dzięki dominującym w projekcie przeszkleniom widok z okien galerii ukazywać będzie zabytkową, niezwykle urokliwą część miasta.

REKLAMA

 

Okolicznościowy bankiet

 

Zawieszeniu tradycyjnej wiechy w obiekcie CH BC Center towarzyszyła podniosła oprawa oraz bankiet. W uroczystości wzięło udział około 70 osób. Po przywitaniu wszystkich zaproszonych, tuż po godzinie 14. rozpoczęła się oficjalna część. Wśród przybyłych gości byli partnerzy handlowi, kontrahenci oraz pracownicy firmy RD bud. To istotne dla regionu wydarzenie zaszczycili swoją obecnością również przedstawiciele lokalnych władz: wiceprezydent miasta Bolesławiec, zastępca starosty, przewodniczący rady powiatu oraz przedstawiciele lokalnych instytucji. Nie zabrakło także dziennikarzy z regionalnej telewizji i prasy. Imprezę prowadziła reprezentująca Agencję GutPR Hanna Gehrke – Gut, która w imieniu gospodarza, firmy RD bud oraz głównego inwestora firmy Antan powitała zgormadzonych gości.  Przemawiający po niej Gilbert Roussel z firmy RD bud wyraził radość z przybycia biesiadników oraz z  poparcia lokalnych władz dla tak przyszłościowych inicjatyw jak nowe centrum handlowe w Bolesławcu. O niewątpliwych korzyściach płynących z realizacji takiej inwestycji dla samego miasta wypowiedział się także, Jan Von Lewinski z firmy ANTAN. Po zakończeniu formalnej części rozpoczęto bankiet, którego kulinarną atrakcją był pieczony prosiak – jak na tradycyjną „wiechę” przystało. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów składane na ręce dyrekcji firmy RD bud świadczą o niewątpliwym powodzeniu uroczystości i całej inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA