Savills nawiązuje współpracę z Antan Development

Savills nawiązuje współpracę z Antan Development

Polska
REKLAMA

Spółka Antan Development Polska Sp. z o.o. wybrała międzynarodową firmę doradczą Savills na zarządcę centrum handlowego Bolesławiec City Center. W ramach współpracy z Antan Development, eksperci Savills zajmą się też wynajmem powierzchni handlowej w centrum w Bolesławcu, jak również skomercjalizują inną inwestycję firmy Antan – nowopowstającą galerię handlowo-usługową Galeria Calisia w Kaliszu.


„Przejęcie w zarządzanie oraz wynajem powierzchni w obiektach firmy Antan potwierdzają, że doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu są doceniane na rynku. Naszym celem jest pełniejsze wykorzystanie potencjału nieruchomości, przede wszystkim poprzez aktywne zarządzanie najmem i optymalizację kosztów operacyjnych. Jestem przekonany, że nasza kompleksowa współpraca z firmą Antan zaowocuje zwiększeniem wartości nieruchomości i pozwoli podnieść jakość usług, tak dla właściciela, jak i najemców oraz klientów”, mówi Michał Muc, dyrektor Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości w Savills.

REKLAMA


Bolesławiec City Center jest pierwszym w centrum handlowym w Bolesławcu o najwyższym europejskim standardzie. Otwarcie centrum o powierzchni całkowitej ponad 10 000 mkw. nastąpiło w 2012 roku. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, a głównymi najemcami są: Polomarket, Rossmann, CCC, Reserved, Mohito, Cropp Town, Sinsay, House i bank BNP Paribas.


Galeria Calisia, osiedlowe centrum handlowo-usługowe, znajdować się będzie w niewielkiej odległości od centrum Kalisza, przy skrzyżowaniu ulic wyjazdowych Serbinowskiej i Młynarskiej, w otoczeniu wielotysięcznych osiedli mieszkaniowych. Galeria Calisia o powierzchni całkowitej blisko 20 000 mkw., będzie charakteryzowała się nowoczesną architekturą o ciekawych, nowatorskich rozwiązaniach. Operatorem spożywczym centrum został Piotr i Paweł. Właściciel dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę i obecnie wyłaniany jest w przetargu generalny wykonawca obiektu. Planowane otwarcie nastąpi wiosną 2015 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA