[Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

[Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

Handel/Zgorzelec/Pieńsk/Ujazd
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

O inwestycji [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

Godziny otwarcia:
 Poniedziałek - Sobota 9:00 - 21:00
 Niedziela 10:00 - 20:00

Park Handlowy EDEN w Zgorzelcu, przy ulicy Jeleniogórskiej. Powierzchnia całkowita 9 942, powierzchnia handlowa 8 196, liczba miejsc parkingowych 318. Park Handlowy EDEN powstał bezpośrednio przy Centrum Handlowym CARREFOUR Galeria Słowiańska.  
Sklepy: Ambra, Komputronik, Pepco, Mohito, Yes, Komfort, Sphinx.

Opinie o [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN
Anonymous
[quote="Orzech"][b]Leroy Merlin w Zgorzelcu[/b]

Już 3 czerwca znana francuska sieć marketów dekoracyjno-budowlanych otworzy swój sklep w Zgorzelcu. Można tu będzie kupić materiały do budowy domu, remontu mieszkania, dekoracji wnętrz oraz aranżacji ogrodów. Asortyment obejmuje ponad 35 tys. rodzajów produktów.

W sklepie można więc będzie zrobić kompleksowe zakupy. Pomogą w tym doradcy handlowi. W sklepie pracować będzie 130 osób. Tuż obok powstał parku handlowy Eden.
W dniu otwarcia Leroy Merlin zaprasza mieszkańców na promocyjne zakupy. Wszyscy, którzy planują budować, remontować, dekorować swoje mieszkania i domy albo też pasjonują się majsterkowaniem, znajdą tu coś dla siebie. Leroy Merlin jest obecne w Polsce od 11 lat. To najstarsza na polskim rynku międzynarodowa sieć budowlano-dekoracyjna. •

POLSKA Gazeta Wrocławska

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wydarzenia/855185.html[/quote]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN
Orzech
Otwarcie Leroy Merlin w Łagowie

Centrum Handlowe w Łagowie powiększa się. Po niedawnym uruchomieniu Galerii Handlowej „EDEN” swoje podwoje otwiera hipermarket Leroy Merlin.


2 czerwca dokonano uroczystego otwarcia, na które zaproszono gospodarza wójta Kazimierza Janika, starostę Piotra Woroniaka oraz burmistrzów i wójtów gmin powiatu zgorzeleckiego. Licznie zgromadzonych gości powitał Christophe Dubus - dyrektor generalny Leroy Merlin Polska oraz Grzegorz Kozieł - dyrektor sklepu w Zgorzelcu. Przed oficjalną uroczystością gościom umilał czas występ zespołu Lasowianie. Zwiedzaniu sklepu towarzyszyła muzyka w wykonaniu uczennic i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Zgorzelcu.

046-08-otwarcie1.jpg

Market w Łagowie ma 6,6 tys. m2 powierzchni sprzedaży wewnętrznej i 3,3 tyś m2 - zewnętrznej. W placówce tej znalazło zatrudnienie 140 osób, w większości mieszkańcy Zgorzelca i okolic. Do dyspozycji klientów jest ponad 400 miejsc parkingowych.

Pod jednym dachem będzie można zaopatrzyć się w materiały do budowy, remontu i dekoracji domu.

Sklep oferuje też rozbudowany asortyment ogrodniczy. Łącznie znajduje się tu 35 tys. rodzajów produktów. Co ważne, 90% to artykuły od polskich producentów i dystrybutorów. Sposób wyeksponowania asortymentu umożliwia szybkie porównanie jakości i cen produktów. Dodatkowo zakupy ułatwią szerokie alejki i oświetlenie zbliżone do dziennego. Kupującym mamom Leroy Merlin zapewniło pokój, w którym można wygodnie nakarmić i przewinąć swoją pociechę. W sklepie komfortowo zrobią także zakupy osoby niepełnosprawne na wózkach, z myślą o nich sklep przygotował specjalne kosze na zakupy.

http://www.zgorzelec.wfp.pl/news.php?id=11033&rodzaj=8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA