[Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

Zgorzelec/Ujazd
REKLAMA

O inwestycji [Zgorzelec] Park Handlowy EDEN

Godziny otwarcia:
 Poniedziałek - Sobota 9:00 - 21:00
 Niedziela 10:00 - 20:00

Park Handlowy EDEN w Zgorzelcu, przy ulicy Jeleniogórskiej. Powierzchnia całkowita 9 942, powierzchnia handlowa 8 196, liczba miejsc parkingowych 318. Park Handlowy EDEN powstał bezpośrednio przy Centrum Handlowym CARREFOUR Galeria Słowiańska.  
Sklepy: Ambra, Komputronik, Pepco, Mohito, Yes, Komfort, Sphinx.
Napisz komentarz
Anonymous
[quote="Orzech"][b]Leroy Merlin w Zgorzelcu[/b]

Już 3 czerwca znana francuska sieć marketów dekoracyjno-budowlanych otworzy swój sklep w Zgorzelcu. Można tu będzie kupić materiały do budowy domu, remontu mieszkania, dekoracji wnętrz oraz aranżacji ogrodów. Asortyment obejmuje ponad 35 tys. rodzajów produktów.

W sklepie można więc będzie zrobić kompleksowe zakupy. Pomogą w tym doradcy handlowi. W sklepie pracować będzie 130 osób. Tuż obok powstał parku handlowy Eden.
W dniu otwarcia Leroy Merlin zaprasza mieszkańców na promocyjne zakupy. Wszyscy, którzy planują budować, remontować, dekorować swoje mieszkania i domy albo też pasjonują się majsterkowaniem, znajdą tu coś dla siebie. Leroy Merlin jest obecne w Polsce od 11 lat. To najstarsza na polskim rynku międzynarodowa sieć budowlano-dekoracyjna. •

POLSKA Gazeta Wrocławska

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wydarzenia/855185.html[/quote]
Orzech
Otwarcie Leroy Merlin w Łagowie

Centrum Handlowe w Łagowie powiększa się. Po niedawnym uruchomieniu Galerii Handlowej „EDEN” swoje podwoje otwiera hipermarket Leroy Merlin.


2 czerwca dokonano uroczystego otwarcia, na które zaproszono gospodarza wójta Kazimierza Janika, starostę Piotra Woroniaka oraz burmistrzów i wójtów gmin powiatu zgorzeleckiego. Licznie zgromadzonych gości powitał Christophe Dubus - dyrektor generalny Leroy Merlin Polska oraz Grzegorz Kozieł - dyrektor sklepu w Zgorzelcu. Przed oficjalną uroczystością gościom umilał czas występ zespołu Lasowianie. Zwiedzaniu sklepu towarzyszyła muzyka w wykonaniu uczennic i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Zgorzelcu.

046-08-otwarcie1.jpg

Market w Łagowie ma 6,6 tys. m2 powierzchni sprzedaży wewnętrznej i 3,3 tyś m2 - zewnętrznej. W placówce tej znalazło zatrudnienie 140 osób, w większości mieszkańcy Zgorzelca i okolic. Do dyspozycji klientów jest ponad 400 miejsc parkingowych.

Pod jednym dachem będzie można zaopatrzyć się w materiały do budowy, remontu i dekoracji domu.

Sklep oferuje też rozbudowany asortyment ogrodniczy. Łącznie znajduje się tu 35 tys. rodzajów produktów. Co ważne, 90% to artykuły od polskich producentów i dystrybutorów. Sposób wyeksponowania asortymentu umożliwia szybkie porównanie jakości i cen produktów. Dodatkowo zakupy ułatwią szerokie alejki i oświetlenie zbliżone do dziennego. Kupującym mamom Leroy Merlin zapewniło pokój, w którym można wygodnie nakarmić i przewinąć swoją pociechę. W sklepie komfortowo zrobią także zakupy osoby niepełnosprawne na wózkach, z myślą o nich sklep przygotował specjalne kosze na zakupy.

http://www.zgorzelec.wfp.pl/news.php?id=11033&rodzaj=8
Tsamb
W Zgorzelcu przy ul. Jeleniogórskiej otwarto Park Handlowy Eden. Jego powierzchnia całkowita to blisko 10 000 mkw., a powierzchnia handlowa około 8200 mkw. Na parkingu może zaparkować 318 samochodów. Park handlowy sąsiaduje z CH Carrefour Galeria Słowiańska, który również jest inwestycją Rank Progress. Wyróżnikiem prostej bryły obiektu PH Eden jest łukowate, zadaszone wejście, duże witryny oraz kolorowe elewacje.

http://wiadomoscihandlowe.pl/content/view/18136/2007/
Gregs
Park Handlowy EDEN otwarty !

W dniu 28 maja 2008 uroczyście oddano do użytku Park Handlowy EDEN w Zgorzelcu. Centrum liczy 9 942 m2 powierzchni całkowitej i 8 196 m2 powierzchni handlowej. Swoje miejsce znajdzie w nim ponad dwadzieścia sklepów, wśród nich JYSK, MEDIA EXPERT, BIG STAR, KOMFORT, PEPCO I TAKKO.
Część sklepów będzie otwierana sukcesywnie, w miarę finalizowania prac adaptacyjnych. Przygotowano 318 miejsc parkingowych. Generalnym wykonawcą była firma Erbud SA, koszt inwestycji ok. 21 mln złotych. Park Handlowy EDEN został zbudowany obok oddanego dwa lata temu przez Rank Progress i Carrefour centrum handlowego Galeria Słowiańska o powierzchni 18 232,2 m2

[galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden07.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden06.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden05.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden04.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden03.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden01.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden02.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden08.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden09.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden10.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden11.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden12.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden13.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden14.jpg[/galeria:11flejdm] [galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden15.jpg[/galeria:11flejdm][galeria:11flejdm]http://rankprogress.pl/galeria/big/eden16.jpg[/galeria:11flejdm]

Rank Progress
Anonymous
W galerii EDEN jest jeszcze jeden lokal do wynajęcia o numerze 15 i powierzchni 41,5 m2. Każdy kto chce go wynając proszony jest o kontakt z zarządcą centrum Panem Danielem Szymczukiewiczem pod adresem mailowym: danielszymczukiewicz@rankprogress.pl.

Każda branża mile widziana.

Pozdrawiam
Gregs
Jutro oficjalne otwarcie parku handlowego Eden przez inwestora Rank Progress S A
REKLAMA