Izraelska grupa hotelowa Fattal otworzy kolejny hotel w Krakowiemetropolisdesignhotel.pl

Izraelska grupa hotelowa Fattal otworzy kolejny hotel w Krakowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Należąca do izraelskiej grupy hotelowej Fattal sieć Leonardo Hotels otworzy drugi hotel w stolicy Małopolski. Obiekt będzie funkcjonował pod marką Leonardo Boutique. Dotychczasowy Metropolis Design Hotel przy ul. Wygoda, na krakowskim Starym Mieście, po dostosowaniu do standardów marki wkrótce działał będzie jako Leonardo Boutique Kraków City Center.

Zakupiony przez Fattal Group obiekt w Krakowie posiada 60 pokoi, a także restaurację i bar. W obiekcie znajduje się również powierzchnia przeznaczona dla niewielkich spotkań biznesowych.

– Zakup został sfinansowany przez Fattal European Partnership w ramach specjalnie powołanego funduszu inwestycyjnego. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ogłosić kolejne inwestycje w naszym kraju – informuje Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager Leonardo Hotels w Polsce. W lutym tego roku sieć wydzierżawiła w Krakowie hotel Legend ze 100 pokojami, który obecnie działa jako Leonardo Boutique Old Town.

metropolisdesignhotel.pl
REKLAMA
metropolisdesignhotel.pl
metropolisdesignhotel.pl

Metropolis Design Hotel należał wcześniej do firmy Metropolis SA, która jest wciąż właścicielem innego hotelu zlokalizowanego w Krakowie - 122-pokojowego INX Design Hotel.

Portfolio Grupy Hotelowej Fattal obejmuje obecnie ponad 220 hoteli z 42 tys. pokoi w 15 krajach europejskich i Izraelu (w tym trzy w Polsce: Leonardo Royal i NYX Hotel w Warszawie oraz Leonardo Boutique w Krakowie, wszystkie w dzierżawie).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA