Jedna z największych firm produkujących mielone mięso drobiowe w Europie inwestuje pod ŁodziąCommercecon

Jedna z największych firm produkujących mielone mięso drobiowe w Europie inwestuje pod Łodzią

Orzech
Orzech

Kolejna inwestycja z branży spożywczej w województwie łódzkim. Jedna z największych firm produkujących mielone mięso drobiowe w Europie rozbuduje swój zakład produkcyjny zlokalizowany w Koluszkach, w powiecie łódzkim wschodnim pod Łodzią.

W ramach inwestycji realizowanej przez Starmeat Daniel Katowicz, Henryk Ignatowicz Sp. z o.o. powstanie nowa hala o łącznej powierzchni 3,5 tys. mkw. w której znajdować się będzie część technologiczna, dwukondygnacyjne biuro oraz maszynownia. Za jej realizację odpowiedzialny jest generalny wykonawca, firma Commercecon.

Budowa nowego obiektu jest wynikiem dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa i rozpoczyna podzieloną na kilka etapów inwestycję, która łącznie będzie warta 80 milionów złotych.

REKLAMA