Amerykański Hillwood inwestuje w Sycowie. Powstanie wiele nowych miejsc pracyźródło: Hillwood Polska

Amerykański Hillwood inwestuje w Sycowie. Powstanie wiele nowych miejsc pracy

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna wielka inwestycja amerykańskiej firmy Hillwood na Dolnym Śląsku. Inwestor ponownie postawił na lokalizację przy trasie szybkiego ruchu S8, łączącej Wrocław z Warszawą.
Po sukcesie projektu w Gęsiej Górce pod Oleśnicą (Hillwood Oleśnica Południe), ta znana firma z branży nieruchomości komercyjnych ponownie zdecydowała się na wschodnią część regionu, lokując swoją inwestycję na obrzeżach Sycowa przy Szosie Kępińskiej, na granicy Dolnego Śląska i Wielkopolski.
Centrum logistyczne Hillwood Syców zaoferuje 87 698 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej zlokalizowanej w dwóch budynkach. Większy z obiektów będzie dysponował powierzchnią najmu wynoszącą 70 369 mkw. Mniejszy zaoferuje 17 329 mkw.
Hillwood Polska
Hillwood Polska
Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do aglomeracji wrocławskiej oraz autostrady A4. Dzięki inwestycji powstanie wiele bezpośrednich, nowych miejsc pracy. Oprócz tego, jak zawsze przy tego rodzaju przedsięwzięcia powstaną także dodatkowe miejsca pracy w otoczeniu tego wielkiego parku magazynowego.
Hillwood Polska
REKLAMA
Specyfikacja techniczna parku Hillwood Syców prezentuje się następująco:
Hillwood Polska

O Hillwood:

Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej.
W Polsce obecna jest od 2014 roku i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości przestrzeni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (szytych na miarę), jak i gotowych powierzchni magazynowych na wynajem. Firma zajmuje się również akwizycjami i zarządzaniem nieruchomościami logistycznymi i przemysłowymi.
Usługi deweloperskie Hillwood świadczy samodzielnie bądź we współpracy z renomowanymi partnerami branżowymi. Hillwood działa na terenie całego kraju, skupiając się na rozwoju na głównych rynkach magazynowych (okolice Warszawy, Polska centralna, Górny i Dolny Śląsk), ale także w nowych, perspektywicznych lokalizacjach.
W Stanach Zjednoczonych Hillwood jest wiodącym deweloperem powierzchni przemysłowych, handlowych oraz mieszkaniowych. Na swym macierzystym rynku firma znana jest ze swych wyjątkowych wielofunkcyjnych projektów, często realizowanych w bliskiej współpracy ze społecznościami lokalnymi, w tym projektów rewitalizacyjnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA