Jula otwiera nowy multimarket w Polsce. Tym razem w CzęstochowieMateriały prasowe

Jula otwiera nowy multimarket w Polsce. Tym razem w Częstochowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy 22 września swój siedemnasty sklep w Polsce, w częstochowskim Aniołów Park przy ul. Drogowców. Sklep o powierzchni 1829 mkw. uzupełni ofertę tego nowo powstałego parku handlowego.

Otwarciem w Częstochowie Jula zyskuje nie tylko nowy sklep, ale również obejmuje swoim zasięgiem ważną dla marki część południowych regionów kraju. Dzięki położeniu miasta, jego wielkości i liczbie mieszkańców dostęp do produktów Jula, w tym marek własnych, zyskają kolejni wielbiciele Jula a inni będą mieć możliwość poznania multimarketu.

– To pierwsze z trzech planowanych na tę jesień otwarć. Województwo śląskie stanowi bardzo ważny obszar w naszej ekspansji, zatem cieszę się niezmiernie, że nasz kolejny sklep otwieramy właśnie w Częstochowie – informuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

– Cieszymy się z otwarcia kolejnego multimarketu w Polsce, dzięki któremu mieszkańcy Częstochowy i okolic będą mieli dostęp do naszych produktów. Wierzymy, że nasza oferta spotka się z dobrym odbiorem klientów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym – kontynuuje Johan Sjöhagra, CEO Jula AB. – Polska jest dużym rynkiem o dużym potencjale rozwoju i chcemy tu rozwijać naszą sieć sklepów. Coraz lepiej poznajemy naszych konsumentów i dlatego możemy im oferować produkty, które naprawdę są im potrzebne, do tego w jakości i cenie JULA. Wciąż będziemy pracować nad jeszcze bardziej atrakcyjnymi ofertami, zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach – dodaje Johan.

– To pierwsze z trzech planowanych na tę jesień otwarć. Województwo śląskie stanowi bardzo ważny obszar w naszej ekspansji, zatem cieszę się niezmiernie, że nasz kolejny sklep otwieramy właśnie w Częstochowie. Od kiedy ogłosiliśmy podpisanie porozumienia i naszą obecność w Dor Plaza wiele osób z niecierpliwością czeka na otwarcie naszego sklepu. Nareszcie jesteśmy gotowi i 22 września ruszamy w Aniołów Park. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Kolejne otwarcia zaplanowane na ten rok to Cuprum Park w Lubinie i Centrum Handlowe Plaza w Toruniu – podsumowuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

REKLAMA
Materiały prasowe

Jula to multimarket ponieważ to sklep inny niż wszystkie, które znają Polacy. Na zakupy w nim przychodzą wszyscy: starsi i młodsi, mężczyźni i kobiety; ci, którzy chcą być samowystarczalni i szukają inspiracji. Od sprzętu fitness do pompy ciepła. Od dmuchawy do liści po wędkę. Wszyscy kreatywni i aktywni znajdą w Jula 8 odrębnych działów: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe. Jula szczyci się również starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach, które zdążyły wyrobić sobie renomę na wymagającym rynku skandynawskim. Co warte podkreślenia, produkty dostępne w JULA, są kupowane przez sieć od producentów bez pośredników, co przekłada się na ich atrakcyjne ceny.

Aniołów Park zajmuje powierzchnię 65 tys. mkw., a sama część handlowa to około 18 tys. mkw. Głównym najemcą obiektu w Częstochowie przy ulicy Drogowców jest sieć spożywcza Carrefour, który wynajął w parku 8 tys. mkw. powierzchni. Warto zauważyć, że będzie to jeden z nielicznych sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Częstochowy. Market tej francuskiej sieci zostanie otwarty dla klientów w dniu 24 sierpnia.

W gronie najemców Aniołów Park znajdą się również sklepy: JYSK, Media Expert, Jula, Rossmann, Sinsay, Pepco, TEDi, Dealz, Maxi Zoo, Verona, Inmedio, a także salon Orange. Większość z nich rozpocznie swoją działalność już w przyszłym tygodniu. Za komercjalizację parku odpowiada CREAM Property Advisors. Strategia komercjalizacji przewiduje długoterminowy wynajem powierzchni. Umowy najmu z poszczególnymi najemcami podpisywane są na okresy nie krótsze niż 5 lat.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA