DODAJ

Nova Mikołowska powstanie w centrum Katowic

Mieszkania i domy / Katowice
Nova Mikołowska powstanie w
Kajtman
2019-11-29 13:28:20
Na początku listopada do sprzedaży trafiła nowa inwestycja Activ Investment, zlokalizowana w ścisłym centrum Katowic zaledwie 10 minut spacerem od dworca. W ofercie pierwszego etapu znalazło się 187 mieszkań od 26 do 109 mkw. i prawie 2000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Nova Mikołowska to jedna z nielicznych inwestycji realizowanych w tak ścisłym centrum Katowic. Działka w trójkącie ulic: Mikołowska, Raciborska, Strzelecka, która latami pozostawała niezagospodarowana wkrótce przekształci się w nowoczesny i tętniący życiem obiekt mieszkalno-usługowy.

Projekt zakłada powstanie 2 budynków z wewnętrznymi dziedzińcami zagospodarowanymi zielenią i elementami "małej architektury" oraz trzema ogólnodostępnymi zewnętrznymi placami rekreacyjnymi dla mieszkańców Katowic. Na parterze przewidziano lokale usługowe z dużymi, przeszklonymi witrynami.

Mieszkania dla inwestorów i nie tylko
Inwestycja od momentu wprowadzenia do oferty wzbudza duże zainteresowanie, a struktura mieszkań została bardzo dokładnie przemyślana. 

Budynek zlokalizowany jest blisko uczelni wyższych (w promieniu 2 km znajduje się ich aż 6), dworca oraz rynku, do którego spacer zajmie nie więcej niż 15 minut. Atutem jest także rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 minuty od inwestycji. Nie dziwi więc fakt, że znaczną grupę klientów stanowią inwestorzy, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem.

To właśnie z myślą o nich w ofercie sprzedaży znajduje się duża ilość małych mieszkań idealnie nadających się do tego celu. Wśród nich znajdziemy lokale 1-pokojowe o powierzchniach od 26 do 36 mkw. oraz 2 pokojowe od 32 do 51 mkw. – komentuje Monika Kudełko, specjalista ds. marketingu w firmie Activ Investment.

Drugą grupę Klientów stanowią aktywne osoby ceniące wygodę dostępu do udogodnień jakie oferuje centrum. Dla niech przygotowaliśmy mieszkania 3 i 4-pokojowe od 49 do 109 mkw., które zapewniają przestrzeń oraz komfort codziennego życia – dodaje.

Deweloper z doświadczeniem
To już trzecia inwestycja realizowana przez Activ Investment w Katowicach. Deweloper jest znany na Śląsku z kompleksu mieszkalno-usługowego Cztery Wieże oraz osiedla Karoliny, gdzie jeszcze prowadzi aktywną sprzedaż mieszkań.

Źródło: materiały prasowe