Kolejna zagraniczna firma stawia na Łódź i otwiera w niej swoje centrum usług wspólnychźródło: Materiały prasowe

Kolejna zagraniczna firma stawia na Łódź i otwiera w niej swoje centrum usług wspólnych

Orzech
Orzech
Brama Miasta
adresŁódź, Klińskiego
inwestorSkanska S.A.
komercjalizacjaSavills sp. z o.o.
projektantMedusa Group
REKLAMA
Marel otwiera w Łodzi pierwsze w Polsce centrum usług wspólnych. Zajmie ok. tysiąca mkw. przestrzeni biurowej w Bramie Miasta, kompleksie zrealizowanym przez Skanska i oferującym 40,8 tys. mkw. powierzchni najmu. W Łodzi pracę znajdzie 60 osób, a zespół będzie systematycznie powiększany.
Marel jest jednym z światowych liderów w obszarze przetwarzania żywności i dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego. Firma wspiera produkcję wysokiej jakości, bezpiecznej i przystępnej cenowo żywności poprzez dostarczanie oprogramowania, usług, systemów i rozwiązań dla przemysłu rybnego, mięsnego i drobiowego
– Z ogromną przyjemnością informujemy o wyborze Bramy Miasta jako naszego nowego biura w Łodzi. Jako nowy pracodawca w mieście zamierzamy stworzyć miejsce pracy zgodne z globalnym standardem firmy Marel, który oferuje pracownikom wyróżniające się warunki pracy sprzyjające współpracy, innowacji oraz zaangażowaniu pracowników. Zależy nam na biurze, które spełni nawet wysokie oczekiwania naszych obecnych i przyszłych współpracowników. Dogodny dojazd z różnych stron miasta oraz sąsiedztwo ulicy Piotrkowskiej, oferującej dostęp do kafejek i restauracji, odpowiada naszym wymaganiom i jestem przekonana, że nasi pracownicy docenią nasz wybór – mówi Monika Ciupinska, Shared Services Center Lead w firmie Marel.
– Bardzo cieszy nas fakt, że Marel, kolejna nowa firma na łódzkim rynku, wybrała nasz budynek na swoją przyszłą siedzibę. Brama Miasta doskonale współgra z dynamicznie zmieniającym się Nowym Centrum Łodzi, dzielnicą oferującą najlepsze warunki dla rozwoju biznesu – mówi Paulina Strutyńska, menadżer ds. najmu w spółce biurowej Skanska w regionie CEE.
Brama Miasta spełnia światowe standardy bezpieczeństwa miejsc pracy, co zostało docenione przez ekspertów International WELL Building Institute i potwierdzone certyfikatem WELL Health-Safety Rating. W biurowcu funkcjonuje innowacyjna platforma Connected by Skanska, która integruje zarządzanie różnymi funkcjami budynku i umożliwia m.in. wejście do środka za pomocą telefonu. Inwestycja jest też w pełni dostosowana do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością.
Materiały prasowe
Brama Miasta znajduje się na terenie objętym kompleksowymi inwestycjami o charakterze miastotwórczym. W najbliższej lokalizacji zaplanowano miejski woonerf z zielenią i małą architekturą oraz Rynek Kobro z nowym ratuszem. Jednym z głównych atutów biurowca jest sąsiedztwo dworca Łódź Fabryczna i powstającej stacji "łódzkiego metra". Dojeżdżający do Bramy Miasta mogą skorzystać z nowej podziemnej ulicy Hasa, łączącej ulicę Kilińskiego z rondem pod aleją Rodziny Scheiblerów.
Materiały inwestora

O inwestorze:

Firma Marel została założona w 1983 roku w Islandii. Siedzibą spółki jest Reykjavik. Firma wspiera produkcję wysokiej jakości, bezpiecznej i przystępnej cenowo żywności poprzez dostarczanie oprogramowania, usług, systemów i rozwiązań dla przemysłu rybnego, mięsnego i drobiowego. Aktualnie zatrudnia ponad 7000 osób w ponad 30 krajach na całym świecie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA