Kompleks Handlowy Raj w Dębicy z nowym, dużym sklepem odzieżowymMateriały prasowe

Kompleks Handlowy Raj w Dębicy z nowym, dużym sklepem odzieżowym

Orzech
Orzech
Kompleks Handlowy Raj
adresDębica, Rzeszowska 114
inwestorIVS Grupa
REKLAMA

Kompleks Handlowy Raj przy ul. Rzeszowskiej 114 w Dębicy wzbogaci się o nowego, dużego najemcę. W tym dębickim centrum otwarty zostanie salon marki Sinsay należącej do grupy LPP. Sklep uzupełni ofertę odzieżową Kompleksu Handlowego Raj. Zajmie powierzchnię ponad 1000 mkw.

Zostanie zlokalizowany w nowo rozbudowanej części obiektu, obok takich marek jak: Martes Sport, Tatuum czy Smyk. Sinsay będzie największym salonem tej marki w Dębicy. Otwarcie zaplanowano na piątek, 30 września br.

Sinsay będzie pierwszym sklepem z grupy LPP w Kompleksie Handlowym Raj. Został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem handlowym sieci.

– Cieszymy się, że po raz pierwszy w Kompleksie Handlowym Raj, sklep Sinsay z grupy LPP, będzie mógł zaoferować naszym klientom oryginalną i atrakcyjną ofertę mody damskiej, męskiej i dziecięcej, a także artykuły z linii dla domu. Obecnie kontynuowane są prace związane z wykończeniem lokalu. Jesteśmy głęboko przekonani, że różnorodny asortyment, przystępne ceny i wysoka rozpoznawalność marki spowodują, że sklep ten od pierwszych dni będzie cieszył się bardzo dużą popularnością wśród klientów – Bartłomiej Gajda, Menedżer ds. marketingu i sprzedaży Grupy IVS.

Obok prac związanych z poszerzeniem przestrzeni handlowej o dodatkowe 1000 mkw. istniejąca część obiektu została przebudowana i zmodernizowana. W ramach prac dobudowano 50 dodatkowych miejsc parkingowych, wykonano nowy węzeł sanitarny dla klientów dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znalazł się tam również pokój dla matki z dzieckiem. Ponadto przebudowano i zmodernizowano instalacje bezpieczeństwa oraz układ komunikacyjny, tak aby usprawnić ruch kołowy dla klientów.

REKLAMA
Materiały prasowe

Marka Sinsay odpowiada na modowe potrzeby nastolatek, ale również młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Posiada również szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących sobie niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę marki uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych, produkty do pielęgnacji i makijażu oraz elementy wyposażenia wnętrz.

O firmie LPP

LPP jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Swoje kolekcje sprzedaje w blisko 40 krajach, gdzie prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną (ponad 1 700 salonów). Tworzy miejsca pracy dla przeszło 24 tysięcy osób (w tym ponad 15 tysięcy w Polsce). Przy otwieraniu kolejnych salonów swoich brandów na całym świecie od lat współpracuje z 300 polskimi kontrahentami. To ponad 3,5 tys. dodatkowych miejsc pracy.

80% zysków inwestuje w krajową gospodarkę. Wdraża innowacje i eksportuje polską myśl twórczą m.in. do światowych stolic: od Londynu, przez Helsinki, po Tel Awiw. Oprócz projektowania mody, rozwija też zaawansowane technologie w IT i logistyce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA