REKLAMA

Opinie o Kompleks magazynowy Panattoni Park Wrocław II (24)

Napisz komentarz
Orzech
Nowy artykuł dotyczący [Nowa Wieś Wrocławska] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Wrocław II" Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej
Orzech
http://sky-eye.pl/galleries/logistics-parks-in-poland/panattoni-park-wroclaw-ii
Orzech
Panattoni Europe przedłuża umowy najmu

Na przełomie roku klienci Panattoni Europe przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię 13 800 mkw. w dwóch lokalizacjach - Panattoni Park Wrocław II i Panattoni Park Błonie II.

Więcej: http://www.propertynews.pl/magazyny/pan ... 23193.html
Orzech
Panattoni Europe poinformował o całkowitym wynajęciu Panattoni Park Wrocław II. Nowym klientem jest jeden z kluczowych operatorów logistycznych: Pantos Logistics Poland, który zajmie ponad 6 000 mkw. - czytamy na portalu terenyinwestycyjne.infp

pokaz-artykul.png
Orzech
[quote:y2op13q1] Panattoni Park Wrocław II z kompletem najemców

22.04.2013

Nowo podpisana umowa z Pantos Logistics Poland zakończyła proces wynajmu parku magazynowego Panattoni Park Wrocław II należącego do firmy Panattoni Europe. Operator logistyczny zajmie 5,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej i dodatkowe blisko 400 mkw. powierzchni biurowej. Dzięki podpisanemu kontraktowi obiekt o powierzchni 60,6 tys. mkw. został w całości wynajęty. W zawarciu umowy dewelopera reprezentowała agencja Jones Lang LaSalle.
[/quote:y2op13q1]

Żródło: EUROBUILD
Orzech
Od kwietnia bieżącego roku Fine Logistics ma magazyn we Wrocławiu, gdzie od prawie 3 lat prężnie działa pierwszy oddział Fine w Polsce. Firma do dyspozycji klientów przekazała powierzchnię 1500 mkw. w Parku Pannattoni Wrocław II - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
Orzech
[...] "Jesteśmy w trakcie budowy ostatniego etapu Panattoni Park Wrocław II dla firmy DSV oraz Żabka Polska, a dopiero co sfinalizowaliśmy drugi obiekt wspomnianej inwestycji, poszerzając jej powierzchnię o 10 000 mkw. dla Frohe Sp. z o.o, Brenntag Polska i V.M.A. Już w listopadzie to centrum dystrybucyjne osiągnie łącznie 60 600 mkw. - wyjaśnia Robert Dobrzycki." [...]

http://www.propertynews.pl/magazyny/10- ... 12630.html
Orzech
Ukończony został drugi obiekt kompleksu Panattoni Park Wroclaw II o powierzchni 10 000 mkw. dla spółek: Frohe, Brenntag Polska i V.M.A. Obecnie trwa realizacja ostatniego etapu inwestycji o powierzchni ok. 10 000 m kw. Nowymi najemcami są: firma DSV oraz Żabka Polska.

pokaz-artykul.png
Orzech
W regionie Wrocławia ruszyły prace budowlane w ramach Panattoni Park Wrocław II w Nowej Wsi Wrocławskiej, gdzie ma powstać drugi budynek parku o powierzchni 10 tys. mkw. Nowymi klientami są: Frohe Sp. z o.o.- producent szerokiej gamy akcesoriów wykonywanych z tworzyw sztucznych, który zajmie 3,5 tys. mkw. oraz V.M.A. NV, specjalizująca się w produkcji z branży elektrotechnicznej, która wynajęła ponad 2,8 tys. mkw. w powstającym

http://www.propertynews.pl/magazyny/pan ... ,8948.html
Kajtman
Kompleks logistyczny Panattoni Park Wrocław II zostanie powiększony o powierzchnię ponad 10 tys. mkw. Nowymi najemcami są: Frohe Sp. z o.o. oraz VMA NV.

Panattoni Park Wrocław II składa się obecnie z jednego budynku o powierzchni 40 tys. mkw. W ramach rozbudowy powstanie drugi obiekt liczący 10 tys. mkw. Zajmie go dwóch nowych klientów: Frohe Sp. z o.o. - producent szerokiej gamy akcesoriów wykonywanych z tworzyw sztucznych, który zajmie 3,5 tys. mkw. oraz firma V.M.A. NV, ...

pokaz-artykul.png
Godfath3r
Spółka Panattoni Europe ukończyła rozbudowę pierwszego budynku w Panattoni Park Wrocław II. Aktualnie cała powierzchnia kompleksu, wynosząca 41,2 tys. mkw., jest wynajęta. Ostatnią umowę podpisano z Premium Distributors, część grupy Eurocash.

pokaz-artykul.png
Orzech
http://www.topbiura.pl/33,542,Szczegoly ... nosci.html
Orzech
14253_1000x.jpg
Orzech
http://nieruchomosci.pb.pl/2389255,4320 ... e-magazyny
Orzech
Firma Panattoni Europe powiększy kompleks magazynowy Panattoni Park Wrocław II z 29,7 tys. mkw. do 41,2 tys. mkw. Pierwszym najemcą nowej części jest firma z branży logistycznej, która wynajmie 2,4 tys. mkw. Panattoni Park Wrocław II powstaje w trzech etapach.

pokaz-artykul.png
Orzech
Firma Sato Polska została najemcą nowopowstałego magazynu o powierzchni 9,7 tys. mkw., w Panattoni Park Wrocław II. Spółka w obiekcie należącym do Panattoni Europe zajmie 2,7 tys. mkw. powierzchni. W transakcji pośredniczyła agencja Jartom. Kompleks położony w Nowej Wsi pod Wrocławiem docelowo składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 tys. mkw.

Zródło: EUROBUILD
Orzech
Międzynarodowy deweloper Panattoni Europe rozpoczął rozbudowę swojego podwrocławskiego kompleksu magazynowego Panattoni Park Wrocław II. Do istniejącego już budynku o powierzchni 20 tys. mkw. dobudowany zostanie kolejny, którego powierzchnia wyniesie prawie 10 tys. mkw. Co ważne nowa powierzchnia została już w prawie 30% wynajęta przez producenta profesjonalnych elektronarzędzi wykorzystywanych w budownictwie, firmę HILTI. Najemca uruchomi tam nowoczesne centrum serwisowe elektronarzędzi, obsługujące klientów z Polski, Czech i Słowacji. Planowany termin ukończenia inwestycji przypada na trzeci kwartał 2010 roku.

Żródło: http://www.gazetainwestor.pl/
Orzech
Panattoni Europe dobuduje do istniejącego już budynku o 20 tys. mkw. zlokalizowanego na terenie kompleksu Panattoni Park Wrocław II halę o powierzchni 9,7 tys. mkw. Firma Hilti zajmie tam 3,5 tys. mkw. Nowy najemca ulokuje tam centrum serwisowe elektronarzędzi. Inwestycja zostanie ukończona w trzecim kwartale tego roku. Docelowa powierzchnia parku zlokalizowanego w Nowej Wsi ma wynieść 60 tys. mkw.


Żródło: EUROBUILD
Orzech
Panattoni Europe podpisał umowy najmu na 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Panattoni Park Wrocław II, dzięki czemu ten wrocławski park został w całości wynajęty. Jego nowymi najemcami są: Kolporter Service, sieć sklepów meblowych Abra oraz Apreo Logistics. Pierwsza firma jest nowym klientem Panattoni Europe i zajmie 1,8 tys. mkw. Sieć meblowa w Panattoni Park Wrocław II rozlokuje się na 1,6 tys. mkw. ,a łącznie z parkami w Strykowie i Gdańsku zajmuje w obiektach dewelopera 7,5 tys. mkw. W przypadku operatora logistycznego Apreo Logistics jest to ekspansja zajmowanej przez niego przestrzeni we wrocławskim kompleksie. Firma zwiększyła powierzchnię o 1,6 tys. mkw. i łącznie zajmuje 6,6 tys. mkw. Panattoni Park Wrocław II docelowo składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 tys. mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś, 14 km od centrum Wrocławia.


Żródło: EUROBUILD
REKLAMA