Kraków: Centrum handlowe przy Nowohuckiej

Kraków: Centrum handlowe przy Nowohuckiej

Damian Daraż
Damian Daraż
REKLAMA
Przy ulicy Nowohuckiej w sąsiedztwie hali Expo rozpocznie się zapowiadana od lat budowa centrum wyprzedażowego Designer Outlet Kraków wraz z dwoma parkami handlowymi, na wiosnę rusza budowa.
Na 15 hektarowym terenie wybudowane zostaną dwa parki handlowe Atut o łącznej powierzchni 23 tysięcy metrów kwadratowych oraz centrum Designer Outlet Kraków o powierzchni ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych, w którym znajdzie się 120 sklepów.
Budowa tego ogromnego kompleksu handlowego miała rozpocząć się w kwietniu 2020 roku, niestety kryzys światowy pokrzyżował plany inwestorom, i budowę kompleksu przełożono na kwiecień 2021 roku.
REKLAMA
Oddanie centrum handlowego do użytku zaplanowano wstępnie na pierwszy lub drugi kwartał 2023 roku.
W centrum handlowo wyprzedażowym przy ulicy Nowohuckiej otwartych będzie 120 sklepów oferujących markową odzież z poprzednich sezonów przecenioną od 30 do 70 procent. W ramach inwestycji powstanie 2000 miejsc parkingowych, za równo naziemnych jak i podziemnych. Centrum handlowe to również sześć kawiarni i restauracji.
 

Komentarze (1)

Napisz komentarz
amberz(gość)
Marzec 2021 - póki co pusto, nic się nie dzieje. Czy w ramach inwestycji planuje się połączenie ul. Na załęczu z Ciepłowniczą? Tak to wygląda na wizualizacjach.
REKLAMA