Kraków: Strumyk 1 – apartamentowiec zastąpi dom w Czyżynach źródło: materiały inwestora

Kraków: Strumyk 1 – apartamentowiec zastąpi dom w Czyżynach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Drewnianego budynku przy ulicy Strumyk już nie ma. Krakowski deweloper stawia tam trzypiętrową budowlę z kilkunastoma mieszkaniami. Metraże sięgają prawie stu metrów kwadratowych.
Prywatny inwestor zburzył dwa lata temu parterowy dom z przybudówką przy ul. Strumyk 1 w krakowskich Czyżynach. W tym kwartale firma HK Group Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczęła budowę nowego obiektu. Planuje oddać go do użytku w I kwartale 2021 roku.
materiały inwestora
Budynek zaprojektowany jest w nowoczesnym i eleganckim stylu, któremu unikalnego charakteru nadaje antracytowa elewacja oraz duże przeszklenia z białą stolarką okienną – stwierdza deweloper.
Strumyk 1 jest trzypiętrowym apartamentowcem. Pierwszą kondygnację zajmuje garaż z ośmioma bramami. Na trzech pozostałych mieści się 13 mieszkań: 4 jedno- (36,36-39,38 mkw.), 2 dwu- (48,25-48,44 mkw.), 4 trzy- (58,45-71,75 mkw.) i 3 czteropokojowe (90,81-97,48 mkw.). Istnieje możliwość zmian aranżacji ścianek działowych. Wysokość wnętrz wynosi 2,6-2,8 m. Mieszkańcy mają do dyspozycji windę i rowerownię.
REKLAMA
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Nowy projekt z udogodnieniami

W tej części miasta szykuje się też większa inwestycja. Imperial Capital Sp. z o.o. zamierza ruszyć w następnym kwartale z budową przy ul. Nowohuckiej. Zrealizuje tam inwestycję City Yes. Pięciopiętrowy, pięciosegmentowy budynek wielorodzinny pomieści niemal 300 mieszkań o metrażach do 128 mkw. Mieszkańcy skorzystają m.in. z lobby, pokoju gier i strefy chilloutu na dachu. O szczegółach pisaliśmy w grudniu.
Materiały Inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA