Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie

Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Centrum Handlowe Czyżyny systematycznie powiększa swoją ofertę handlową. Tylko w ciągu ostatnich 3 miesięcy w Czyżynach  otworzyły się 4 nowe lokale.

 

Nowe sklepy reprezentują różne branże. Sklep Metroo, zajmujący powierzchnię 62,10 m2, proponuje obuwie męskie, damskie i młodzieżowe, zarówno eleganckie jak i sportowe.  Zwolennicy zdrowej żywności, produktów naturalnych, mogą skorzystać z oferty Strefy Diet (lokal o powierzchni 142,32 m2), która oferuje również porady dietetyka oraz literaturę na temat prawidłowego odżywiania. Klientów preferujących naturalne rozwiązania w kosmetyce zaprasza Mydlarnia u Franciszka (pow. 21,50 m2). To sieć sklepów kierujących się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta sklepu bogata w wiele naturalnych kosmetyków, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

 

REKLAMA

Nowością jest też sklep z biżuterią Sissi. Produkty Sissi to biżuteria sztuczna, biżuteria srebrna, body piercing oraz galanteria skórzana przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku. 

 

– Oferta CH Czyżyny cały czas się zmienia, tak jak zmieniają się preferencje naszych Klientów, stąd pojawienie się w ofercie aż dwóch sklepów proponujących naturalne rozwiązania w kosmetyce oraz w żywieniu. Naszych Klientów ucieszyła również zmiana lokalizacji i większa powierzchnia (828,60 m2) drogerii popularnej sieci Rossmann. Już niedługo otworzą się kolejne dwa lokale: Mr Hamburger i Yups! (Planeta Mody). Serdecznie zapraszamy! – mówi Zofia Suchy, Dyrektor Centrum Handlowego Czyżyny.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA