Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie

Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W listopadzie 2013 r. do grona najemców Centrum Handlowego „Czyżyny” w Krakowie dołączyły 2 sklepy odzieżowe – Sinsay i Depare.
Sklep Sinsay o powierzchni 334 m2 zlokalizowany jest pomiędzy lokalami Pretty Girl i Pawo. Marka należy do firmy LPP S.A., lidera wśród polskich firm odzieżowych, właściciela takich marek jak: Reserved, Mohito, Cropp Town i House. Sinsay to najnowszy brand w portfelu spółki. Ofertę swoją kieruje do nastolatek, lubiących zaskakiwać i szukających nietuzinkowych projektów.
REKLAMA


Sklep Depare, natomiast, to nowa kobieca marka, stworzona przez firmę Ravel. W Centrum Czyżyny sklep zajmuje powierzchnię 78 m2 i znajduje się pomiędzy lokalami Greenpoint i Atlantic. Markę tworzy młody zespół projektantów, których celem jest projektowanie wyszukanych kolekcji odzieży i akcesoriów dla kobiet, opartych na aktualnych trendach ze świata mody.


„Bardzo się cieszymy, że kolejne młode, ale już bardzo popularne marki odzieżowe dołączyły do listy najemców CH Czyżyny. Staramy się poszerzać  ofertę tak, by nasi klienci zawsze mieli duży wybór popularnych i lubianych marek, a przede wszystkim oferujących ubrania dobrej jakościo modnym, nowoczesnym wzornictwie. Zapraszamy mieszkanki Krakowa do nowych sklepów w CH Czyżyny –
mówi Agata Ślęczka, Dyrektor Centrum Handlowego Czyżyny.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA