Savills doradzał przy sprzedaży nowoczesnego obiektu typu Small Business Unit w Łódź Business Park

Savills doradzał przy sprzedaży nowoczesnego obiektu typu Small Business Unit w Łódź Business Park

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, w imieniu Aviva Investors sprzedał nowoczesny obiekt magazynowy typu Small Business Unit wraz z zagospodarowanym terenem o powierzchni 3,5 ha, zlokalizowany w Łódź Business Park, na terenach przemysłowych miasta Łodzi. Nabywcą jest firma deweloperska Panattoni Europe. Asset management nieruchomości był wykonywany przez firmę WB Real Estate Asset Management.
Łódź Business Park składa się z dwóch budynków A1 i B1 oddanych do użytku w 2011 roku z zachowaniem najwyższych standardów rynkowych dla nieruchomości typu Small Business Unit. Przedmiotem transakcji był budynek B1 o powierzchni najmu 2900 m kw. z dostępem do 43 miejsc parkingowych oraz dodatkowo 35 000 m kw. gruntu pod zabudowę.
REKLAMA
"Small Business Unit to koncepcja umożliwiająca wydzielenie jednostek o powierzchni do 1000 m kw., charakteryzujących się elastycznością adaptacji powierzchni na potrzeby biurowe. Łódź Business Park jest idealnym miejscem dla firm poszukujących przestrzeni na siedzibę główną, z reprezentacyjnym biurem i powierzchnią magazynową w jednej lokalizacji" – mówi Bartłomiej Krzyżak, starszy konsultant w Zespole Doradztwa Inwestycyjnego Savills w Warszawie.
Łódź Business Park położony jest przy ulicy Dostawczej 3A, w południowo-wschodniej części Łodzi. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp zarówno do centrum miasta, jak i do planowanej obwodnicy Łodzi – części autostrady A1, która będzie zlokalizowana w odległości zaledwie 8 km od kompleksu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA