[Lublin] Kamienica pod Siódemką: Nowy apartamentowiec w samym centrum Lublina

[Lublin] Kamienica pod Siódemką: Nowy apartamentowiec w samym centrum Lublina

REKLAMA

Nowoczesny i komfortowy, współczesny, a zarazem nawiązujący do klasycznego stylu śródmiejskich kamienic – tak będzie wyglądał budynek, który powstaje w sercu Lublina, przy ul. 3 Maja 7. Inwestycja, pod nazwą Kamienica pod Siódemką, zostanie ukończona w III kwartale przyszłego roku.

 

Ten prestiżowy budynek jest najnowszą propozycją lubelskiej firmy deweloperskiej, Idea Invest. Jej realizacje zawsze wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją. Nie inaczej jest w przypadku Kamienicy pod Siódemką. Budynek ten powstaje przy jednej z najważniejszych ulic w centrum Lublina. Jest oddalony zaledwie o 150 metrów od Placu Litewskiego, czyli jednego z najbardziej charakterystycznych punktów w śródmieściu.


Kamienica pod Siódemką będzie jedynym współczesnym budynkiem mieszkalnym przy ul. 3 Maja – podkreśla Bogusław Kociuba, prezes zarządu Idea Invest. – Łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania w samym centrum miasta z komfortem, jaki zapewniają nowoczesne budynki. Jest doskonałą propozycją dla każdego, kto ceni prestiż i wygodę.


Co również istotne, budynek ten nie powstaje w pierwszej linii zabudowy ul. 3 Maja. Jest oddalony od drogi na tyle, by jej gwar nie był dyskomfortem dla przyszłych mieszkańców. Wygodne połączenie z ul. 3 Maja zapewni mu nowa uliczka, wybudowana od podstaw przez dewelopera.


Kamienica pod Siódemką została ponadto zaprojektowana w taki sposób, aby jej bryła komponowała się z zabytkową zabudową ul. 3 Maja. Budynek powstaje na planie litery L. Jego wyższe skrzydło będzie się składać z czterech pięter i mieszkalnego poddasza, przykrytego dwuspadowym dachem. Niższą część kamienicy zwieńczą tarasy z widokiem na północne dzielnice miasta. Dzięki dużym oknom o wydłużonym kształcie, budynek zyska wygląd charakterystyczny dla mieszczańskich kamienic. Elewacja będzie wykonana z użyciem materiałów wysokiej klasy: odpowiednich tynków, elementów ze szkła, naturalnego kamienia oraz aluminium.


Równie dopracowany co projekt elewacji budynku, jest jego wewnętrzny układ i podział na lokale. Kamienica pod Siódemką będzie się składać z nowoczesnych mieszkań i apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze spośród nich będą miały 30, a największe nawet 130 mkw. – W Kamienicy pod Siódemką dostępne są więc zarówno lokale dla osób poszukujących stałego miejsca zamieszkania, jak i niewielkie, ale komfortowo zaprojektowane mieszkania odpowiednie dla tych, którzy przyjeżdżają do Lublina w celach biznesowych – mówi Bogusław Kociuba.


Kamienica pod Siódemką oferuje też lokale użytkowe o pow. od 50 do 140 mkw. – Zaprojektowano je przede wszystkim z myślą o firmach usługowych. Z uwagi na lokalizację, są doskonałą propozycją m.in. dla gabinetów medycznych i kancelarii prawnych – zaznacza Bogusław Kociuba.


Sprzedaż, zarówno mieszkań, jak i lokali usługowych w Kamienicy pod Siódemką rozpoczęła się w styczniu bieżącego roku. Informacji o aktualnej ofercie udzielają pracownicy biura spółki, pod numerem tel. 81 446 71 00 oraz 667 800 400.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA