Lublin Plaza przejdzie renowacjęźródło: Materiały prasowe

Lublin Plaza przejdzie renowację

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Galeria Lublin Plaza, należąca do grupy Klépierre, zostanie w tym roku odnowiona. Klienci będą mogli korzystać z odświeżonej strefy restauracyjnej i już wkrótce z oferty nowych sklepów.
Centrum Lublin Plaza zmienia się, ruszyły pierwsze prace, mamy też nowych najemców. W tym roku planujemy częściowe odświeżenie obiektu. Adaptacja powierzchni pozwoli wprowadzić do centrum nowoczesne koncepty najemców, takich jak na przykład Reserved, Cropp, House i Mohito. Niedawno otworzyliśmy też salony Etam, Flying Tiger i Pandora – mówi Artur Pleskot, dyrektor Lublin Plaza.
Poza wspomnianymi pracami na I piętrze, zostanie odnowiona także strefa restauracyjna, która będzie powiększona i wzbogaci się o część rekreacyjno-edukacyjną dla dzieci. Zmieni się oświetlenie tej strefy oraz oświetlenie pasaży. Na parterze oraz na drugim piętrze pojawią się nowoczesne strefy rekreacyjne z komfortowymi kanapami. Zmianie ulegną także wejścia na pasaże od strony parkingu, a komunikacja w centrum stanie się łatwiejsza poprzez nową lokalizację wejścia od ul. Grottgera. Dodatkowo nastąpi wiele innych zmian, które wpłyną na podniesienie ogólnej estetyki Lublin Plaza, np.: eleganckie obudowy kolumn wewnątrz obiektu, odświeżone przestrzenie między witrynami najemców czy nowe ekologiczne kosze na śmieci. 
REKLAMA
Odnowienie wnętrza centrum handlowego Lublin Plaza to konsekwentna realizacja programu Clubstore 2.0, będącego jednym z kluczowych filarów strategii Klépierre. Zgodnie z nim design obiektów i udogodnienia oferowane przez centra Klépierre, jak również marki w nich obecne, mają zapewnić klientom niezrównane doświadczenia zakupowe. Program Clubstore 2.0 zamienia centrum handlowe w interaktywne miejsce spotkań i stawia w centrum uwagi klienta oraz jego zadowolenie z pobytu w galerii.
Lublin PlazaCentrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce Klépierre jest właścicielem i zarządcą 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA