Wiecha na II etapie osiedla Nowy Początek

Wiecha na II etapie osiedla Nowy Początek

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przy ul. Cz. Strzeszewskiego 13 w Lublinie zakończyła się budowa konstrukcji żelbetonowej wraz ze ścianami zewnętrznymi II etapu osiedla. Budynki osiągnęły docelową wysokość czwartej kondygnacji. Planowany termin zakończenia budowy to III kwartał 2016 roku.
Osiedle Nowy Początek jest zlokalizowane w dzielnicy Ponikwoda. W jego pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, placówki medyczne, punkty usługowe, markety spożywcze oraz Galeria Olimp. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta (dojazd samochodem zajmuje ok. 15 minut), ale jednocześnie jego położenie zapewnia spokój i kameralną atmosferę.
REKLAMA
W II etapie realizowane są dwa budynki z ponad 80 mieszkaniami, o metrażach od 30 do 84 mkw. Przyszli mieszkańcy znajdą wśród nich zarówno praktyczne kawalerki, jak i przestronne dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Zaletą lokali położonych na parterze są ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkon lub loggię. Budynki wyposażone są w windy. Na poziomie -1  znajdzie się garaż.
Realizacja pierwszego etapu zakończyła się w ubiegłym roku. – Budynki drugiego etapu, podobnie jak w etapie pierwszym, charakteryzuje jasna elewacja ozdobiona okładziną klinkierową oraz dynamiczny układ okien, loggi i balkonów. Przestrzeń osiedla będzie w pełni zagospodarowana zielenią, alejkami spacerowymi, elementami małej architektury wraz z placem zabaw. Osiedle będzie ogrodzone – mówi Ewelina Szantyka, manager ds. sprzedaży w Grupie Napollo, która jest inwestorem i deweloperem osiedla.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA