DODAJ

Małe Wojszyce – LC Corp rusza z pierwszą inwestycją w tej części Wrocławia [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Małe Wojszyce – LC
Mariusz Bartodziej
2018-11-08 10:53:39
Wrocławski deweloper, planuje swoje dwunaste osiedle w stolicy Dolnego Śląska. Po raz pierwszy stawia na Wojszyce. Za państwowy teren przy ulicy Granitowej zapłacił prawie 3 mln zł netto. Do 2020 roku wybuduje na nim ponad 60 mieszkań.

LC Corp S.A. rozpoczęło 18 października sprzedaż Małych Wojszyc, zlokalizowanych przy zbiegu ul. Asfaltowej i GranitowejCeny rozpoczynają się od 6399 zł/mkw.

Deweloper realizuje do pierwszej połowy 2020 roku dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Znajdą się w nich 63 mieszkania o metrażach od 38 do 82 mkw., w wariantach dwu-, trzy- i czteropokojowym. Na ostatnich kondygnacjach powstaną antresole. 

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Projekt doskonale wpisuje się w kameralny charakter otoczenia […]. Kompaktowa forma osiedla i duża ilość zieleni dookoła ucieszą tych, którzy poszukują wytchnienia od miejskiego zgiełku – zapowiada deweloper.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 44 miejsca postojowe w garażu budynku B (cena za jedno wynosi 28 tys. zł), a na zewnątrz – 32 (po 15 tys. zł), z czego połowa pozostanie ogólnodostępna.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Ponad 3 mln zł za działkę

LC Corp od grudnia starało się o pozwolenie na budowę zespołu budynków wielorodzinnych o łącznej kubaturze 16,2 tys. metrów sześciennych. Dostało je 18 września. Za projekt inwestycji odpowiada Tomasz Ziaja z pracowni Tomasz Ziaja Architektura.

Parcelę o powierzchni 4675 mkw. odkupiło od Państwa 5 stycznia. Zapłaciło 2 869 105,69 zł netto.

UM Wrocławia


Materiały inwestora


Duże zmiany w okolicy

Do dużych zmian dojdzie niedaleko, przy ul. Smardzowskiej. W październiku prezentowaliśmy inwestycję realizowaną przez Vastbouw Polska Sp. z o.o.Alfa Wojszyce. Na bardziej zaawansowanym etapie są prace przy Willovych Mieszkaniach, za które odpowiada TPR Sp. z o.o. Do tego Dach Bud Sp. z o.o. dołoży inwestycję Smardzowska. A w październiku i lutym donosiliśmy o tym, że państwo sprzedaje kolejne nieruchomości w tym rejonie.

Materiały inwestora