Ekspansja Euro-net do 58 500 metrów kwadratowych w Prologis Park Janki

Ekspansja Euro-net do 58 500 metrów kwadratowych w Prologis Park Janki

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował, że firma Euro-net, właściciel ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD, oferującej szeroką gamę produktów elektronicznych zwiększyła wynajmowaną powierzchnię w Prologis Park Janki o kolejne 9 300 metrów kwadratowych. Z dodatkową powierzchnią firma zajmuje obecnie 58 500 metrów kwadratowych w budynkach 1 i 2.

 

„Obsługa 197 sklepów stacjonarnych RTV EURO AGD zlokalizowanych w 111 miejscowościach w całej Polsce oraz sklepu internetowego Euro.com.pl wymaga perfekcyjnie zorganizowanej logistyki. Ważnym elementem łańcucha logistycznego są magazyny – dlatego systematycznie rozszerzamy współpracę z Prologis, bo wiemy, że oferowany przez firmę serwis i doskonała lokalizacja obiektów przekładają się również na rozwój naszego biznesu” – powiedział Andrzej Czarnecki, Dyrektor ds. Rozwoju, Euro-net.

 

Jak podkreśla Kamila Pruk, Leasing Manager Prologis w Polsce „W ciągu ostatnich pięciu lat zbudowaliśmy silną relację z firmą Euro-net. Spółka na naszych oczach dynamicznie się rozwija i wykorzystuje potencjał płynący z rozwoju e-commerce. Cieszymy się na kolejne lata owocnej współpracy.”

REKLAMA

 

Obecnie Prologis Park Janki składa się z trzech budynków o łącznie powierzchni 98 200 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej. Park zlokalizowany jest w Jankach, w pobliżu drogi krajowej numer 8 Warszawa-Katowice, około 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy.

 

W regionie Warszawy Prologis dysponuje siedmioma parkami dystrybucyjnymi o łącznej powierzchni ponad 729 000 metrów kwadratowych. Z portfolio o powierzchni ponad 1,9 miliona metrów kwadratowych Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 30 czerwca 2013 roku).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA