Zaawansowanie prac na A2: Odcinek C przyspiesza

Zaawansowanie prac na A2: Odcinek C przyspiesza

mazowieckie
RynekInfrastruktury
RynekInfrastruktury
REKLAMA
GDDKiA poinformowało o zaawansowaniu prac na autoradzie A2, na odcinków Styków - Konotopa. W ostatnich miesiącach przed Euro Generalna regularne monitoruje postępy prac na A2, oceniając szanse na osiągnięcie przejezdności. Najbardziej krytyczny jest odcinek C, budowany przez Bogl a Krysl.

Największy wzrost zaawansowania robót w porównaniu do ubiegłego tygodnia widoczny jest na odcinku C, którego liderem jest Bogl&Krysl. Tu roboty trwały non – stop, także w czasie weekendu świątecznego. W tym czasie zaawansowanie układania warstwy podbudowy wzrosło o 5 procent a warstwy wiążącej o 17 procent.

Na odcinku E warstwa wiążąca i podbudowa jest ukończona w 100 procent. W cotygodniowym raporcie z zaawansowania robót na A2 przedstawiamy zaawansowanie dotyczące układania warstw na poszczególnych odcinkach autostrady A2 na odcinku Stryków – Konotopa. Na początku kwietna GDDKiA zaprezentowała stan prac na wszystkich odcinkach autostrady między Strykowem a Konotopą. Od tamtego czasu Dyrekcja prowadzi regularny monitoring, ze szczególnym uwzględnieniem krytycznego odcinka C, na którym prace pozostają daleko w tyle. Najbardziej zaawansowany jest odcinek E, na którym pracuje firma Budimex.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA